NOPALIN

Niewidzialni zabójcy  pasożyty wewnątrz nas

Lamblie Owsiki Tasiemiec Glista Przywry Tęgoryjec Epilepsja Autyzm Zespół Aspergera Włosogłówka Borelioza

Opinie i doświadczenia pacjentów


NOPALIN

Produkt Firmy CaliVita

 

 

 

Nopal to roślina należąca do rodziny kaktusów z gatunku Opuntia, charakteryzująca się bogatym składem wspierającym prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka. Nopal może stanowić doskonałe uzupełnienie diet odchudzających.


Nopal (Opuntia streptacantha) to rodzaj kaktusa o wspaniałych kwiatach, który występuje w Meksyku oraz Stanach Zjednoczonych. Można go także spotkać na Wyspach Kanaryjskich. Roślina ta jest bogatym źródłem witamin (C, B1, B2, niacyny), bioflawonoidów oraz składników mineralnych (potasu, wapnia), które wspomagają prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych. To znakomite źródło łatwo przyswajalnych białek. Zawiera 17 rodzajów aminokwasów, z których 8 to aminokwasy niezbędne, tzn. możemy je dostarczyć organizmowi tylko ze źródeł zewnętrznych.


Prawidłowy metabolizm korzystnie wpływa na masę ciała. Pustynny kaktus posiada także błonnik, który może być świetną pomocą w diecie oczyszczającej czy też odchudzającej. Z tego też powodu Nopalin należy zawsze przyjmować, popijając dużą ilości wody, aby błonnik mógł dobrze napęcznieć. Nopal jest pomocny w procesie trawienia, co ma duże znaczenie w stabilizowaniu masy ciała oraz w diecie oczyszczającej, odchudzającej, cukrzycowej.

nopalin-błonnik-witalny

Nopal to rodzaj kaktusa o wspaniałych kwiatach, który występuje w Meksyku oraz Stanach Zjednoczonych. Można go także spotkać na Wyspach Kanaryjskich. Nopal działa na kilku poziomach. Pomaga kontrolować masę ciała oraz wpływa na metabolizm tłuszczów. Wspiera również utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Pustynny kaktus posiada błonnik. Z tego też powodu Nopalin należy zawsze przyjmować, popijając dużą ilości wody, aby błonnik mógł dobrze napęcznieć.

Maja-wsrod-kaktusow-nopal-nopalin-błonnik-witalny

Dawkowanie:

1 tabletka 3 razy dziennie między posiłkami.

Należy pamiętać o piciu dużej ilości wody. Kiedy zaparcia są długotrwałe i uciążliwe, rozpuszczamy 2 tabletki w letniej wodzie i stosujemy wieczorem pół godz. przed kolacją oraz ponownie tak samo rano, przed śniadaniem.Zawartość:
200 tabletek

Substancje aktywne:

300 mg Nopal

 

 

 


 

 

Kuracja oczyszczająca - gronkowiec i inne bakterie tutaj>>

 

Kuracja oczyszczająca z grzybów i ich toksyn tutaj>>

 

Więcej na temat błonnika i zagrożeń diety ubogobłonnikowej tutaj>>

 

Wstydliwy problem zaparcia>>

 

Zaparcia u niemowląt i małych dzieci>>

 

Dieta w zespole jelita drażliwego - biegunka>>

 

Nopalin kontra cukrzyca>>

 

Kontakt ze mną, również w sprawie zamówień tutaj>>Stosując Nopalin, ParaProtex i AC Zymes oczyścisz organizm.

 

 

SUPLEMENT DIETY

 

 

 

Immunologia Probiotyki Antybiotyki Grzybica Gronkowiec Paciorkowiec Dieta

Reakcja Jarisha-Herxheimera Klub Calivita Mykotoksyny Escherichia coli Kanały oczyszczania organizmu Autyzm Zespół Aspergera

 

 

Składniki:

sproszkowana łodyga opuncji (Opuntia streptacantha) (66,7%), stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna, stabilizator: metyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Uwagi!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.


• Nopalin należy zawsze przyjmować, popijając obficie wodą!

Zachować szczególną ostrożność w chorobach jelit przebiegających z biegunką, krwawieniami i w innych stanach, gdy niezalecana jest dieta wysoko błonnikowa.

 

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

 


Nopalin (200 tabletek - masa netto: 90 g)

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.