Acai organic - sekret zdrowia

 

Acai organic - sekret zdrowia

 

Owoce acai (czyt. asai) – Euterpe oleracea, Euterpa warzywnawystępujące endemicznie w deszczowych lasach Amazonii to sensacyjne odkrycie ostatnich lat. Od kiedy okazało się, że miejscowi mieszkańcy używają tego owocu od wieków zarówno w tradycyjnych kuracjach, jak i w codziennej diecie, naukowcy na całym świecie badają pozytywny wpływ owoców acai na organizm człowieka.


Najsilniejsze antyoksydanty


Właściwości antyoksydacyjne owoców acai są jednymi z ich najbardziej zadziwiających cech. Wśród wszystkich owoców to właśnie jagody acai posiadają najwyższy wskaźnik ORAC, określający zdolność do pochłaniania reaktywnych form tlenu (wolnych rodników). Antyoksydanty pełnią kluczową rolę w walce ze stresem oksydacyjnym – hamują procesy utleniania i powstawania wolnych rodników, które tworzą się w naszym organizmie na skutek stresu, palenia tytoniu, przyjmowania niektórych leków czy spożywania zanieczyszczonej żywności. Wolne rodniki uszkadzają komórki, przez co niekorzystnie wpływają na funkcjonowanie organizmu i przyspieszają procesy starzenia. To dlatego jagody acai są genialną bronią w walce z wolnymi rodnikami!

acai1.jpg

 

Acai zawiera kilka różnych rodzajów antyoksydantów. Jednymi z nich są antocyjany, które zapewniają jagodzie acai intensywną ciemnogranatową barwę. Kolejnym jest kwas elagowy, którego nazwę warto zapamiętać, gdyż jest to cenny składnik roślinny, będący przedmiotem wielu ostatnich badań naukowych. Jagody acai zawierają również znaczne ilości fitosteroli.

 

Oprócz składników antyoksydacyjnych acai to prawdziwa witaminowa bomba! Zawiera witaminę B1 (tiamina), B2 (ryboflawina), niacynę, a także witaminę C oraz E. Te dwie ostatnie także mają działanie antyoksydacyjne! Owoce Acai to również cenne źródło składników mineralnych: żelaza, potasu, fosforu, wapnia oraz aminokwasów.

 

Cenny składnik diety

 

Dzięki swoim niezwykłym właściwościom jagody acai stanowią cenny, podstawowy składnik diety mieszkańców Amazonii. Ich korzystne właściwości potwierdzają również coraz to nowsze badania naukowe. A to z pewnością nie koniec, gdyż świat zachodni odkrył jagodę acai stosunkowo niedawno, a jej kariera dopiero rozpoczyna się!

Ze swoimi niezwykłymi właściwościami antyoksydacyjnymi i odżywczym wpływem na organizm, jagoda acai w pełni zasługuje na miano super owocu!

Nam udało się jej cenne właściwości zamknąć w butelce. Zawiera je suplement diety Organic Acai zawierający w składzie 100% soku z jagód acai, pochodzących z organicznych (ekologicznych) upraw, poświadczony certyfikatem!

Organic Acai ma naturalny, egzotyczny smak i zapach, a jego formuła sprawia, że jest niezwykle łatwy w dawkowaniu dla całej rodziny! Nie zawiera dodatku cukru, konserwantów, barwników ani aromatów.

 

acai2.jpg

Wypróbuj Organic acai i zapewnij sobie i całej rodzinie potężne wsparcie antyoksydacyjne!

 

Organic Acai to świetny sposób na urozmaicenie i wzbogacenie Twojej codziennej diety!

 

Organic Acai zawiera 100% soku z jagód acai bez dodatku innych owoców!

 

 


Organic Acai – 473 ml


Składnik aktywny/30 ml:


100% organiczny (ekologiczny) sok z owoców Acai (Euterpe oleracea) – 30 g cząstek owoców Acai

 

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 łyżki stołowe (30 ml)

 

Organic Acai już dostępny!>>

 

 

Cena klubowa: 130 PLN
Cena detaliczna: 173 PLN

 

Organic Acai w pakiecie promocyjnym>>pakiet_Acai.jpg

Acai - owoce przyszłości wprost z amazońskich lasów >>

 

Jagody acai - najnowsze odkrycia naukowe


Jak działają składniki jagód acai według naukowców?>>


 


UWAGA!
− Produkt należy przechowywać w zamkniętym, suchym, chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła, światła, ujemnych temperatur, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
− Produkt po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj do 45 dni.