Pre-Rejestracja BSP

Pre-Rejestracja BSPUWAGA!


Wpłaty zaksięgowane na naszym koncie do 28 lutego br. zostaną uwzględnione w procesie pre-rejestracji. Nie czekaj zatem na ostanią chwilę i wpłać najpóźniej do 26 lutego br.


Wykorzystaj swój przywilej Klubowicza i stań się jednym z pierwszych uczestników tworzonego systemu partnerskiego BSP CaliVita®.

 

W jaki sposób?

 

Wystarczy, że w okresie pre-rejestracji, czyli do 28 lutego 2014 roku dokonasz zakupu pakietu Alive, a AUTOMATYCZNIE zyskasz korzystne miejsce w nowym systemie BSP CaliVita®. Nic nie ryzykujesz! A zyskać możesz wiele: nowe źródło dochodu oraz innowacyjne suplementy diety o kompleksowym i nowym zakresie działania w ochronie Twojego zdrowia, stanowiącym codzienne wsparcie we współczesnych problemach cywilizacyjnych.

 

Jeśli posiadasz pełnoprawne członkostwo ważne do 31.12.2014 roku i już zdecydowałeś o przystąpieniu do dodatkowego Biznesowego Systemu Partnerskiego CaliVita® (BSP-CV), do końca lutego 2014 roku dokonaj pre-rejestracji wpłacając 499 PLN na konto naszej firmy - California Fitness Polska Sp. z o.o., ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn - w mBank O/Warszawa nr 19 1140 1010 0000 3553 1600 1001.

 

 

W tytule wpłaty wpisz hasło PRE-REJESTRACJA, podaj swoje imię i nazwisko oraz nr członkowski wg poniższego wzoru:

 

PRE-REJESTRACJA Jan Kowalski (0481234567)


Wpłata  zaksięgowana na naszym rachunku do 28.02.2014. stanowi zaliczkę na poczet zakupu pakietu ALIVE (produktów BSP-CV) oraz gwarantuje możliwość wykorzystania przywileju uzyskania korzystnej pozycji w tworzonym systemie.

 

UWAGA! Prosimy nie łączyć opłat pre-rejestracji z innymi wpłatami. Każda wpłata winna dotyczyć tylko jednego numeru członkowskiego.


UWAGA! Produkty ALIVE dostępne będą po zakończeniu okresu pre-rejestracji.


Dlaczego tylko dla Klubowiczów CaliVita®?

 

Jakie korzyści zyskają Klubowicze z Pre-Rejestracji?

 

CaliVita® International doceniając współpracę z Wami - Klubowiczami, jak również szanując Wasze osiągnięcia w budowie relacji biznesowych i struktur w ramach Sieci CVI, postanowiła przeznaczyć wyłącznie dla Was pierwsze dwa miesiące na okres Pre-rejestracji do dodatkowego sytemu partnerskiego BSP-CV.

 

 

Ma to na celu zachowanie aktualnych linii sponsorskich Sieci CVI i wsparcie budowy nowych struktur w BSP-CV dla zainteresowanych uczestnictwem Klubowiczów CVI.

 

Dlatego do ostatniego dnia lutego br. nie będzie tworzona struktura systemu dwójkowego (binarnego) BSP-CV, lecz zostaną zgromadzone dane Klubowiczów, którzy dokonali wpłaty zaliczki na pakiet oferowanych produktów. Na podstawie tej listy, po północy 1 marca br., nastąpi rozpisanie wszystkich członków CaliVita® Polska, którzy dokonali zakupu oferowanego w systemie BSP-CV pakietu Alive, zgodnie z ustalonym algorytmem. Każdy Klubowicz zostanie „wpięty”/wprowadzony w najbliższe wolne miejsce struktury dwójkowej swojego sponsora lub - jeśli nie dokona on zakupu pakietu Alive do 28.02.br. – w strukturę najbliższego aktywnego sponsora z górnej linii, zgodnie z aktualną strukturą globalnej Sieci CaliVita® International.

 

 

UWAGA! O kolejności „wpinania”/wprowadzania uczestników do struktur BSP-CV będzie decydować data przystąpienia do Sieci CaliVita®, a nie dzień zakupu pakietu Alive w okresie Pre-rejestracji!

 

Tak oto od 1 marca 2014 roku powstanie pierwsza struktura systemu BSP-CV. Wykorzystaj swój przywilej Klubowicza i stań się jednym z jej pierwszych uczestników.

 

Prowizja z wszystkich zakupionych pakietów w okresie Pre-rejestracji zostanie rozliczona uczestnikom programu zgodnie z zasadami Premii za Start!

 

Alive>> opis

 

biznesowy-system-partnerski-bps