Cocoa Bean Extract

 

Cocoa Bean Extract

Produkt Firmy CaliVita

 

Ziarna kakaowca i owoc Goji

 

PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY

 

100 kapsułek - masa netto: 75 g


 

W cenie detalicznej -  zł

W cenie klubowej    -  zł

 

Najniższa cena w Internecie!  Zamówienie w 24 h u Ciebie.

 

 

 

 

Znakomity wpływ ziaren kakaowca na organizm człowieka znany był już naszym przodkom: stosowali go jako środek pobudzający oraz afrodyzjak.

 

W XIX  wieku w aptekach rozpoczęto sprzedaż tego wyjątkowego składnika jako substancji doskonale poprawiającej nastrój. cocoa-bean-kakao-goji-energia-witalność

 

Dziś najczęściej spożywamy je w postaci tuczącej czekolady, w której zawartość ziaren kakaowca i wchłanianie zawartych w nich cennych składników jest zbyt niskie.

 

Sposób przetwarzania, dodatek cukrów prostych oraz nasyconych kwasów tłuszczowych czy soli nie do końca służą naszemu organizmowi…

 

Porcja radości

Każdy z nas doznaje uczucia przyjemności, gdy spożywa kostkę czekolady. Szybko jednak efekt ten zanika i pojawiają się wyrzuty, że znów skusiliśmy się na coś, co nie do końca jest dla nas zdrowe… Słodycze nie tylko niekorzystnie wpływają na sylwetkę, serce, ale również mogą m.in. powodować próchnicę zębów. Efekt działania czekolady na nasz nastrój to zasługa składników aktywnych ziaren kakaowca, a nie cukrów czy tłuszczów dodawanych podczas jej produkcji. Sięgając po czekoladę dostarczamy organizmowi prawdziwej bomby kalorycznej - 1 tabliczka czekolady to ponad 500 kcal!


Czy wiesz, że:


im mniej w czekoladzie ziaren kakaowca, tym więcej musimy jej zjeść, by uzyskać lepszy efekt poprawy nastroju i doładowania energią.


Życie bez spięcia

Ziarna kakaowca znakomicie wpływają na organizm w okresie stresu, ale również w przypadku stanów obniżonego nastroju.


Zawarty w nich:

- magnez ukoi nerwy, zmniejszy uczucie zmęczenia, znużenia, magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, równowagi elektrolitowej i funkcji psychologicznych. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, mięśni, uczestniczy w prawidłowej syntezie białka i w procesie podziału komórek. Magnez również  pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów;

- potas korzystnie wpływa na ciśnienie tętnicze krwi i układ nerwowy.


 

To, co najlepsze w czekoladzie – zamknięte w nietuczącej kapsułce. Od teraz z CaliVita® korzystaj z zalet ziaren kakaowca i owoców goji bez dodatku cukru, tłuszczu i poczucia winy! Uzyskaj jeszcze lepszy efekt, dzięki połączeniu właściwości ziaren kakaowca z ekstraktem z owocu goji w Cocoa Bean Extract +!


Cocoa Bean Extract + jest dla Ciebie, jeśli:

 • masz pogorszone samopoczucie, czujesz się rozbity, przygnębiony, chcesz doładować się energią i wigorem;
 • przed Tobą ważne prezentacje, spotkania, egzaminy i musisz się skoncentrować;
 • chcesz lepiej przyswajać wiedzę i nie zapominać o istotnych sprawach;
 • żyjesz w stresie i napięciu na co dzień.


Składniki aktywne służą Ci pomocą – usprawniają zdolności Twojego umysłu, zwiększają koncentrację, pamięć, pobudzają organizm do działania, zachowując właściwą równowagę, a jednocześnie dodadzą energii i witalności i zapewnią dobry nastrój.


 


cocoa-bean-kakao-goji-energia

 

Substancje aktywne:

450 mg  Ekstrakt z nasion owocu kakaowca właściwego (20:1)

45  mg (standaryzowany 10% polifenoli)

50  mg Ekstrakt z owocu Goji (15:1)

10  mg  (standaryzowany 20% polisacharydy)

 

 

Radość, dobry nastrój, energia na wakacje i świeży umysł BEZ KALORII! Cocoa Bean! >>

 

 

 

Składniki:

ekstrakt z owocu kakaowca właściwego (Theobroma cacao), ekstrakt z owocu Goji (Lycium barbarum), substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja przeciwzbryląjąca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), kapsułka żelatynowa, stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna,

 

 

 

 

 

Uwagi!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu, kobiety w ciąży, karmiące matki,.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Informacja o alergenach: z uwagi na proces produkcyjny produktu na tej samej linii technologicznej, co inne produkty mogące zawierać składniki alergenne, możliwa jest obecność w produkcie zbóż zawierających gluten, skorupiaków, jaj, ryb, orzeszków ziemnych, soi, mleka, orzechów, selera, gorczycy, nasion sezamu, dwutlenku siarki i siarczynów, łubinu, mięczaków.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

 

Suplement diety

 

Cocoa Bean Extract+ (100 caps)  Cocoa bean extract with Goji extract

 

Cocoa beancontains important flavanoids like theobromine. Also contains magnesium and potassium.

Magnesium contributes to a reduction of tiredness and fatigue

Magnesium  and potassium contributes to normal functioning of the nervous system

Magnesium and potassium contributes to normal muscle function

Magnesium contributes to normal psychological function

Potassium contributes to the maintenance of normal blood pressure

 

 • In stressful, tense periods in order to maintain balance,
 • as a natural stimulant in case of depression and tiredness,
 • in order to preserve mental freshness and improve memory, especially in old age,
 • in order to promote concentration in times of hard mental work or exam periods.
 • With an outstanding professional background, CaliVita has been offering its products satisfying the highest quality regulations for more than 20 years.
 • We always aspire to use natural base materials originating from the best sources.
 • During our developments, we work using better absorption, for example organic, forms.
 • We offer 100% quality guarantee for our products.
 • Our products are subject to a strict and multiple round examination procedure in order to continuously ensure excellent quality.
 • The vast majority of our dietary supplements are produced in pharmaceutical conditions in the USA.
 • The products are manufactured according to the principles of GMP (Good Manufacturing Practice), while continuous control and regularly scheduled audits by the FDA (Food and Drug Administration) are also performed. We work in close cooperation with the local licensing authorities in order to ensure that our consumers are always provided products of the highest quality.

that because of the stimulant and vasodilating effect of theobromine and caffeine in the cocoa bean, it can also be used to enhance  libido.

Retail price 45.62 €
Club price 34.30 €
450
mg
Cocoa extract
50
mg
Goji extract