Naturalna profilaktyka zdrowia.

***Zamówienia>> *** Katalog produktów>>***

 

Witaj,

skoro dotarłeś na tę stronę, zapewne jesteś świadom, że spośród rozlicznych darów, jakie otrzymaliśmy w życiu, jednym

z najcenniejszych jest zdrowie.

 

Odpowiedzialność za Twoje zdrowie i zdrowie Twoich dzieci spoczywa na Tobie. Powinieneś zrobić wszystko,Renata Kłosowicz Vitanatural aby zapobiegać, nie chorować albo też leczyć się w taki sposób, by trwale wyzdrowieć, bez skutków ubocznych. Aby to czynić, potrzebujesz wiedzy. Jeśli nie posiadasz odpowiednich informacji, to na jakiej podstawie będziesz podejmować wiele ważnych decyzji dotyczących zdrowia swojego i najbliższych osób?

 

Celem tego serwisu jest podanie Ci rzetelnych informacji, w jaki sposób poprzez dostarczenie organizmowi odpowiednich składników żywieniowych, utrzymać go w zdrowiu i powstrzymać procesy chorobotwórcze. Jeżeli cierpisz na jakieś schorzenia lub dolegliwości, pomóc Ci w powrocie do zdrowia.

 

Z pewnością jesteś osobą poszukującą informacji i pomocy na najwyższym poziomie. Szukasz produktów o najwyższej światowej klasie i skuteczności. Naszym celem jest dostarczenie Ci tego, czego właśnie szukasz.

 

Jeżeli jesteś osobą zdrową, nie masz dolegliwości, sprawdź, co możesz zrobić dla siebie, aby utrzymać dobry stan zdrowia jak najdłużej. Jeżeli masz jakieś problemy ze zdrowiem, podejmij decyzję o wykorzystaniu naturalnych mechanizmów regenerujących organizm. Znajdź odpowiedni zestaw produktów dla siebie.  Badania jednoznacznie wskazują, iż sposób żywienia bezpośrednio wpływa na zdrowie. Pożywienie może być dla każdego z nas eliksirem zdrowia, młodości.

 

 

Wybór należy do Ciebie, możesz jeść, co chcesz i leczyć się, jak chcesz!


Zadbaj o swoje zdrowie jak o skarb. Dostarcz organizmowi tego, co jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i utrzymania zdrowia.

 

Zapraszamy do korzystania z informacji zawartych w serwisach: vitanatural.pl

dietydlazdrowia.com.pl

 

Jesteśmy doświadczonymi Doradcami Żywieniowymi

 

W swojej działalności korzystamy ze sprawdzonych, najwyższej klasy i jakości produktów Calivita. Pomogliśmy wielu osobom, postaramy się pomóc Tobie lub Twoim bliskim. Każdą osobę zwracającą się do nas o pomoc traktujemy z należnym szacunkiem i zrozumieniem. Zawsze dokładamy starań, aby nasza współpraca zakończyła się sukcesem. Zależy nam również na tym, aby Twoje zakupy produktów CaliVita dokonywane były po najniższych cenach klubowych, wprost z firmy Calivita, a nie z wysokimi marżami.

 


mgr Renata Kłosowicz - Doradca Żywieniowy, Dyplomowany Dietetyk


Certyfikowany Immunodiagnosta Nadwrażliwości Pokarmowej

Cambridge Diagnostics


Wykładowca Akademii Zdrowia w Rzeszowie


Członek Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów


Członek Stowarzyszenia Zdrowie i Natura promującego zdrowe żywienie

i zdrowy styl życia dzieci i młodzieży szkolnej  - Zdrowo jemy - zdrowo żyjemy.

 

Nasza praca to źródło naszej satysfakcji, głównie dzięki zadowolonym pacjentom. Dają nam oni energię i motywację do dalszego działania. Nigdy nie tracimy siły w poszukiwaniu dla nich optymalnych rozwiązań. Każdego dnia z uwagą wsłuchujemy się w ludzkie potrzeby. Zdobyliśmy bogate doświadczenie i nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Uczestniczymy w licznych szkoleniach, kursach, konferencjach naukowych w dziedzinie żywienia człowieka, ziołolecznictwa. Współpracujemy z doświadczonymi lekarzami, specjalistami medycyny naturalnej i konwencjonalnej. Swoją wiedzę zdobywaliśmy również na wielu konferencjach medycznych od najwybitniejszych polskich i międzynarodowych naukowców, biochemików, dietetyków, fitoterapeutów i lekarzy.

 

Radość oraz ciepłe słowa i rekomendacje, jakie otrzymuję, są dla nas nieustanną inspiracją. Zwieńczeniem zaangażowanego, a jednocześnie w pełni profesjonalnego podejścia jest stale rosnąca liczba osób zadowolonych z nazsej pomocy.

Będzie nam niezmiernie miło, gdy dołączysz do grona zadowolonych z naszych porad osób i będziesz polecał nas swoim znajomym.

 

Kupuj Najtaniej bez marży, bezpośrednio w CaliVita.

Zapraszamy :)

zamówienia-ceny-klubowe-hurtowe

 

 

 

 

 

 

Oferujemy także dostęp do preparatów z oferty zagranicznej! Zapraszamy :)

 

 

Bogusław-Kłosowicz-dietoterapeuta-menedżer

 

mgr inż. Bogusław Kłosowicz - Doradca Żywieniowy, Certyfikowny Dietetyk

 

 

Dietoterapeuta Psychodietetyk - stosuje w praktyce najnowsze techniki leczenia dietą i prowadzi motywującą współpracę z pacjentem


Aktywnie promuje zdrowe żywienie i zdrowy styl życia dzieci i młodzieży szkolnej  - By rosły zdrowo


 

Jesteśmy edukatorami, autorami wielu artykułów prasowych.  Specjalizujemy się w  dietoterapii wspomagającej leczenie schorzeń.

 

 

Renata i Bogusław Kłosowicz - Menadżer (Menager) Executive w Calivita International


Rekomendacje Opinie Klientów>>

 

Odpowiedzialność za Twoje zdrowie i zdrowie Twoich dzieci spoczywa na Tobie. Powinieneś zrobić wszystko, aby zapobiegać, nie chorować albo też leczyć się w taki sposób, by trwale wyzdrowieć, bez skutków ubocznych. Aby to czynić, potrzebujesz wiedzy.

 

Jesteś zainteresowany uzyskaniem  informacji oraz podjęciem współpracy? Masz pytania czy trudności z wyborem produktu, dawkowaniem? Napisz do nas lub zadzwoń - z przyjemnością podzielimy się swoim doświadczeniem i pomożemy w rozwiązaniu problemu.


Jakość naszego życia i zdrowia

Renata-Kłosowicz-artykuł

w dużej mierze zależy do nas samych artykuł w całości czytaj tutaj>>

 

Alergia

Alergia - artykuł - miniaturka

– choroba naszych czasów - artykuł w całości czytaj tutaj>>

 

Wiosenne porządki – nie tylko w domu

wiosenne-porzadki–nie-tylko-w-domu-oczyszczanie-detoks

- oczyść organizm - artykuł czytaj tutaj>>


Kontakt>>

 

Zamówienia>>

Zobacz, jak nabyć produkty w najniższej cenie klubowej bezpośrednio od producenta i korzystać z innych przywilejów>>

 

Jeżeli jesteś Klubowiczem z naszej grupy i masz pytania czy trudności z wyborem produktu, dawkowaniem, dokonaniem zakupu skontaktuj się - pomożemy w rozwiązaniu problemu kontakt>>

naturalne-suplementy-najtaniej-menadżer

Preparaty mogą być wspaniałymi prezentami>>

 

Jakich składników potrzebuje Twój organizm

Sprawdź- test  niedoborywitamin.pl>>

Piękna i zdrowa opalenizna z…

opalanie-wakacje-beta-carotene-ochrona-skóry

kapsułki! artykuł czytaj tutaj>>

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z każdym Klubowiczem zapisanym w naszej grupie współpracujemy indywidualnie - kontakt>>. Dla większych grup prowadzimy spotkania na tematy związane ze zdrowym stylem życia na terenie całej Polski  i nie tylko. Będąc pod naszą opieką, możesz liczyć na pomoc w doborze suplementów, dokonywaniu zamówień dla siebie i osób przez siebie polecanych oraz opiekę podczas kuracji - dawkowanie, zalecenia żywieniowe itp.

Uwaga!

Nie odpowiadamy na pytania i wiadomości anonimowe.

================================================================================

zaufanie-dziękujemy-podziel-się-z bliskimi-jakość-najtaniej

 

 

Dziękujemy za Twoje zaufanie. Jesteś zadowolony z naszych porad i preparatów, będzie nam miło, jeśli będziesz polecał je swoim znajomym.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie umiesz złożyć zamówienia, nie masz czasu na wypełnianie formularzy?

Zadzwoń lub zostaw swój numer  - Napisz do nas>> - oddzwonimy do Ciebie i przyjmiemy zamówienie :)

 

Kontakt do nas:

 

533 480 603


E-mail:

Napisz do nas
>>

==========================================================

Zaufało nam tysiące konsumentów - zaufaj i Ty!

===============================================================

Odwiedź nas na fb vitanatural
Polub nas na facebook-u

 

 

 

zamówienia-ceny-klubowe-hurtowe

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga!  Strona ma charakter informacyjno-szkoleniowy i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Strona stanowi własność menedżera CaliVita Int. - NIEZALEŻNEGO DYSTRYBUTORA. Kopiowanie oraz używanie do celów własnych zabronione!

=====================================================================

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Bogusława Kłosowicza, Partnera CaliVita® International. Wyżej wymieniony Partner CaliVita® International ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej.  CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita® International, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.