Calivita - o firmie

CaliVita International

California Fitness Co. Ltd.- o firmie

 

Jestem dyplomowanym dietetykiem, doradcą żywieniowym, menedżerem specjalistą w zakresie stosowania produktów firmy CaliVita International, z którą na co dzień zawodowo współpracuję.

Polecam zakupy w niższych cenach klubowych,  w systemie KLUBU ZDROWIA>>.
Jestem w stałym kontakcie z wieloma lekarzami znającymi i stosującymi suplementy CaliVita International. Cyklicznie organizujemy szkolenia z naszymi lekarzami i indywidualne konsultacje dla Konsumentów. Zapoznaj się z moją ofertą dla Ciebie>>

 

CaliVita International jest dynamicznie rozwijającą się korporacją międzynarodową, wywodzącą się z firmy California Fitness.


Celem powołania do życia CaliVita International była odpowiedź na zmieniające się oczekiwania nowej epoki, przy jednoczesnym wykorzystaniu sprawdzonych doświadczeń, które przez ponad dziesięć lat były realizowane przez California Fitness. W ostatnich latach znacznie wzrosła świadomość potrzeby prowadzenia zdrowego stylu życia, co niewątpliwie jest zasługą również naszej firmy. Na całym świecie, CaliVita International propaguje nowy, pod względem jakości, styl życia. Pod pojęciem tym kryje się prowadzenie zdrowego stylu życia, którego obecnie nieodłączną częścią - oprócz regularnego uprawiania ruchu i zdrowego odżywiania się - jest również systematyczne zażywanie suplementów żywieniowych.CaliVita® International oferuje szeroką gamę suplementów diety, opracowanych pod kątem potrzeb osób w każdym wieku, o różnym poziomie aktywności, a nawet o różnej grupie krwi. Zostały stworzone z naukową precyzją, uwzględniającą indywidualne preferencje współczesnego człowieka i najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauk medycznych.

 

MLM WELLNESS

 

Siedziba CaliVita® International California Fitness Co. Ltd. w Europie Zachodniej (Rotterdam)


MLM WELLNESS

 

Centrala CaliVita® International California Fitness Co. Ltd. na Europę (Budapeszt)

 

Wraz z wejściem w XXI. wiek musimy liczyć się ze wzrostem liczby czynników szkodliwych dla nas i naszego środowiska. Zanieczyszczenie powietrza, gleby i wód, powszechne stosowanie konserwantów, sztucznych barwników i aromatów w żywności, różnorodne chemikalia, lekarstwa, używki, sztuczne źródła światła, stresy wywołane przyspieszeniem tempa życia, stanowią przykłady przyczyn powstawania wielu chorób. Firma CaliVita International zajmuje się produkcją i dystrybucją suplementów żywieniowych, których zażywanie stanowi nierozłączną część nowoczesnego stylu życia. Jeśli więc pragniemy przeciwstawiać się szkodliwemu działaniu środowiska, zachowując zdrowie, musimy po nie sięgać każdego dnia.

 

Niezwykle bogata oferta, składająca się z ponad stu produktów, zawiera preparaty wyprodukowane przy wykorzystaniu najnowszych technologii, zapewniających najwyższe standardy. Jednocześnie CaliVita International, oprócz zastosowania najnowszych odkryć nauki o żywieniu, korzysta również z tradycji lecznictwa ludowego sięgającej kilkuset, a nawet kilku tysięcy lat. Nasze produkty, będące wynikiem skutecznego połączenia najnowszej nauki i wielowiekowej tradycji są całkowicie niepowtarzalne, a przy tym skuteczne i bezpieczne.

 

Produkty CaliVita International wytwarzane są w Stanach Zjednoczonych, przez renomowanych producentów dietetycznych środków spożywczych, pod nadzorem amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywienia i Leków). Produkowane są zgodnie z normami GMP (Dobrą Praktyką Produkcyjną), w oparciu o najnowsze technologie, w warunkach spełniających najwyższe standardy produkcji, przy użyciu wyłącznie surowców naturalnych. Nie zawierają cukru, soli, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów. Preparaty o przedłużonym działaniu, zapewniają większą skuteczność i stały poziom składnika w organizmie, nawet przez 10-18 godzin. Odpowiednio dobrana ilość i proporcje składników oraz ich aktywna forma zapewniają maksymalne przyswajanie preparatu przez organizm. CaliVita International udziela 100% gwarancji jakości swoich produktów.

 

Nad doborem produktów do oferty CaliVita International czuwa światowej sławy naukowiec prof. dr Valeria Szedlak-Vadócz. Jest ona również autorką  kilku najlepszych produktów CaliVita International. 

Wszystkie produkty spełniają najwyższe światowe normy w zakresie czystości produkcyjnej, jak również bezpieczeństwa w użyciu  Atesty>>.  Są produktami czysto naturalnymi, więc można je śmiało łączyć z żywnością i innymi lekami.

Referencje Calivita>>

 

Opinie Klientów, referencje>>

 

Czym jest MLM?>>

 

Moja oferta dla Ciebie>>

 

 

SKLEP INTERNETOWY:

Dalej>>