Moja oferta dla Ciebie

Moja oferta dla Ciebie

 

 

Jestem menedżerem współpracującym z Calivita International.

 

Jestem dyplomowanym dietetykiem, doradcą w zakresie profilaktyki zdrowotnej oraz stosowania produktów CaliVita International, z którą na co dzień zawodowo współpracuję. Polecam samodzielne zakupy w niższych cenach klubowych,  w systemie KLUBU ZDROWIA>>.
Jestem w stałym kontakcie z wieloma lekarzami znającymi i stosującymi suplementy CaliVita International. Cyklicznie organizujemy szkolenia, indywidualne konsultacje dla Konsumentów oraz szkolenia biznesowe.

 

Zdobędziesz wiedzę dotyczącą funkcjonowania organizmu i zastosowania produktów Calivita, na wykładach i konferencjach medycznych prowadzonych przez najlepszych lekarzy i specjalistów z Polski i z zagranicy. Umożliwi Ci to poprawę stanu własnego zdrowia oraz - poprzez przekazywanie tej wiedzy następnym osobom - zdobycie klientów oraz dystrybutorów.

 

Renata Kłosowicz Vitanatural

Nauczę Cię budowy relacji z ludźmi, sztuki  prowadzenia prezentacji oraz nabywania cech charakteru, takich jak pewność siebie czy determinacja. Jest to niezbędne do prowadzenia działalności, lecz również świetnie przydaje się w codziennym życiu.

 

Zapoznam Cię z systemem marketingowym, czyli wynagradzania w motywującym, premiującym Twoją pracę. Wysokość Twoich dochodów zależy tylko od Ciebie, Twojej pracy i zaangażowania.

 

Gdy już podejmiesz się współpracy ze mną i firmą Calivita>>,  to Ty możesz zostać profesjonalnym doradcą profilaktyki zdrowotnej.

 

Ty będziesz tworzyć swoją własną grupę osób, z którymi będziesz współpracować, a ja nauczę Cię tego.

 

Dowiesz się, co należy robić, aby osiągać wysokie rabaty, a dalej premie. Każdy chętny KLUBOWICZ zapisany w mojej grupie na specjalnym formularzu albo poprzez e-mail lub telefonicznie, może ze mną współpracować. Ty również możesz uczestniczyć w konsultacjach  i w naszych szkoleniach.

 

Nikt nie narzuca Ci godzin pracy. Pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz.

 

Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziesz chciał prowadzić działalności, masz możliwość cesji. Twój wkład pracy nie przepadnie. Tak jak w przypadku każdego biznesu, masz prawo sprzedaży swoich praw na rzecz kogoś innego lub też przekazania tego biznesu w formie spadku.

 

Możesz liczyć na moją pomoc i doświadczenie w budowie Twojego biznesu.

 

Twoim pierwszym krokiem jest podjęcie wewnętrznej decyzji  - "CHCĘ DZIAŁAĆ " Reszta to kwestia czasu i Twojego zaangażowania.

 

Oczekuję od Ciebie jako współpracownika:

 

  • Chęci działania i osiągania sukcesu
  • Otwartości na współpracę z ludźmi
  • Zdecydowania i wytrwałości

 

Dołożę wszelkich starań, aby współpraca charakteryzowała się wysokim poziomem.  Zapoznaj się cennymi informacjami zawartymi w moim serwisie. Jeśli chcesz otrzymywać informacje z zakresu zdrowia, napisz do mnie lub zadzwoń>>


Każdą osobę zwracającą się do mnie o pomoc traktuję z należnym szacunkiem i zrozumieniem. Zawsze dokładam starań, aby nasza współpraca zakończyła się sukcesem. Zależy mi również na tym, aby Twoje zakupy produktów CaliVita dokonywane były po najniższych cenach klubowych, a nie z wysokimi marżami.


Warto mi zaufać, nie zwlekaj – ZACZNIJ DZIAŁAĆ!

 

Z każdym Klubowiczem zapisanym w mojej grupie współpracuję indywidualnie, spotykam się osobiście na terenie całej Polski  i nie tylko.

 

Polecaj naszą ofertę swoim znajomym i zarabiaj!
Aż 80% naszych Klientów poleciło naszą ofertę swoim znajomym.

 

Nie czekaj biernie. Lepsze jutro nie nadejdzie samo.

To TY musisz zrobić pierwszy krok!

Reszta to kwestia czasu i Twojego zaangażowania.

 

Chcesz wiedzieć więcej - napisz do mnie lub zadzwoń>>

Dalej>>

 

Zasady współpracy, udzielania konsultacji i porad>>

 

Polecam:


noni-liofilizowany-calivita-vitanatural-z-calych-owocow Najlepszy preparat Calivita

 

Królowa owoców - to, co najlepsze zawarte w jednym owocu i jednym soku noni - jedynym wytwarzanym na bazie całego i liofilizowanego owocu. Najlepszy sok noni, postaw na to co najlepsze i najwartościowsze dla zdrowia Twego i Twoich bliskich więcej>>

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Zaufało nam tysiące konsumentów - zaufaj i Ty!

 

SKLEP INTERNETOWY:

 

 

 

 

Dalej>>