Zasady współpracy, udzielania konsultacji i porad.

 

Zasady współpracy, udzielania konsultacji

i porad

 

 

  • Jeśli jesteście Państwo już w Klubie Calivita w naszej strukturze, koniecznie wpiszcie proszę, swój numer klubowy w rubryce w formularzu z zapytaniem. Współpracujemy z naszymi Klubowiczami – członkami naszej grupy.

 

  • Nie otrzymacie odpowiedzi, jeżeli jesteście już członkami Klubu CaliVita, ale w innej strukturze. Współpraca, udzielanie porad na temat produktów, ich dawkowania jest obowiązkiem i przywilejem osoby, która zapisała Państwa do Klubu, czyli Państwa Sponsora. Proszę szukać pomocy u swojego Konsultanta -  Sponsora.

 

  • Szczegółowe opracowania na temat produktów, dawkowania, działania, żywienia itp. dołączamy zawsze po zapisaniu się do naszej grupy oraz złożeniu zamówienia. To jest nasza wiedza i praca.

 

  • Nie odpowiadamy na anonimy! Występujemy otwarcie, firmując wszystkie informacje, porady, opinie swoim nazwiskiem, wizerunkiem, reputacją zawodową. Wzajemnie - oczekujemy otwartości również od Ciebie.

 

  • Nie udzielamy informacji na temat innych liderów i dystrybutorów.

 

Niezwykle ważne jest, kogo Państwo wybieracie na swojego Sponsora -  Konsultanta CaliVita!

 

Z każdym Klubowiczem zapisanym w naszej grupie współpracujemy indywidualnie - kontakt>>. Dla większych grup prowadzimy spotkania na tematy związane ze zdrowym stylem życia na terenie całej Polski  i nie tylko. Będąc pod naszą opieką, możesz liczyć na pomoc w doborze suplementów, dokonywaniu zamówień dla siebie i osób przez siebie polecanych oraz opiekę podczas kuracji - dawkowanie, zalecenia żywieniowe itp. Otrzymywać też będziesz darmowy newsletter z opracowaniami tematów związanych ze zdrowiem i dietą.

 

Klub Zdrowia - kupuj w najniższych cenach hurtowych (klubowych) 33%-38% taniej - bez żadnych zobowiązań, formularz zapisu>>

 

Dodatkowe rabaty i bonusy>>

 

Odwiedź Produkty tutaj>>

 

Cennik>>

 

Oferta dla Ciebie>>

 

Polecam:


noni-liofilizowany-calivita-vitanatural-z-calych-owocow Najlepszy preparat Calivita


Królowa owoców - to, co najlepsze zawarte w jednym owocu i jednym soku noni - jedynym wytwarzanym na bazie całego i liofilizowanego owocu. Najlepszy sok noni, postaw na to co najlepsze i najwartościowsze dla zdrowia Twego i Twoich bliskich więcej>>

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zaufało nam tysiące konsumentów - zaufaj i Ty!

 

Reklamacje Atesty i jakość Deklaracje producenta

Opinie i doświadczenia pacjentów Klub Zdrowia - korzystaj z cen hurtowych