TRIPLE POTENCY LECITHIN - miażdżyca,stawy,pamięć,krążenie,serce,wątroba

TRIPLE POTENCY LECITHIN

 

Produkt Firmy CaliVita

 

LECYTYNA SOJOWA O POTRÓJNEJ SILE DZIAŁANIA

 

Ze względu na swoją skuteczność jest to jeden z najczęściej polecanych preparatów.

 

 

W cenie detalicznej - 125 PLN

W cenie klubowej    -  95 PLN

 

Znakomitym uzupełnieniem działania Triple Potency Lecithin jest naturalna witamina C z dziką różą,  czyli C 1000 Plus lub C 300 Plus.


Lecytyna stała się niezwykle popularna, ponieważ posiada wiele cennych i ważnych właściwości. To naturalna substancja, którą można znaleźć również w naszym organizmie.

Nienasycone kwasy tłuszczowe, wchodzące w skład lecytyny, sprzyjają normalizacji poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi. W efekcie korzystnie wpływa na zmiany miażdżycowe i zaburzenia krążenia.

Lecytyna jest zalecana w dolegliwościach bólowych stawów. Sportowcy, którzy chcą szybko zwalczyć kontuzje i powrócić do intensywnych treningów, powinni stosować lecytynę. Jest pomocna dla osób czułych na zmiany pogody, nadaje włosom piękny połysk, zapobiega ich wypadaniu. Jest świetnym środkiem tonizującym, zwłaszcza dla starszych osób, bez apetytu i w depresji. Zmiękcza stolec i zapobiega powstawaniu wzdęć i zaparć. Wspiera pracę wątroby.

Triple Potency Lecithin, zawierający skondensowaną lecytynę sojową o potrójnej sile działania, to produkttriple-potency-lecithin-krążenie-pamięć-wątroba wyjątkowy, gdyż doskonale wspiera funkcjonowanie układu nerwowego oraz poprawia funkcjonowanie całego organizmu.

W organizmie człowieka lecytyna jest obecna w każdej komórce ciała, zwłaszcza jako składnik błon komórkowych. Bierze udział w rozmaitych procesach przemiany materii, jest bardzo ważnym elementem składowym mózgu i tkanki nerwowej, stanowi barierę ochronną ścian żołądka, ma poważny udział w gospodarce cholesterolem. 

Pozytywny wpływ lecytyny dostarczanej w pożywieniu tłumaczony jest także jej właściwościami emulgującymi, co pozwala na rozbicie spożywanych tłuszczów i cholesterolu na małe cząstki.

 

Lecytyna to naturalna substancja, która występuje również w naszym organizmie. Stanowi część błon komórkowych oraz niektórych białek odpowiedzialnych za transport tłuszczów. Jej naturalnym źródłem są: żółtko jaja, wątroba, pełnoziarnista pszenica, różne rodzaje fasoli, soja. Niewiele osób zna jednak jej nadzwyczajne zalety. Główne składniki lecytyny to cholina oraz inozytol. Cholina ma istotne znaczenie w budowie błon komórkowych. Jest często składnikiem preparatów witaminowych. Proces emulgowania cholesterolu przez cholinę zapobiega jego gromadzeniu się w wątrobie oraz w ścianach naczyń krwionośnych. Odgrywa również ważną rolę w utrzymywaniu prawidłowego krążenia krwi. Inozytol można znaleźć w produktach pochodzących z warzyw (np. soja). Duże ilości inozytolu gromadzą się w mózgu. Najważniejszą rolą choliny oraz inozytolu jest przekazywanie impulsów nerwowych. Są one również określane mianem „spalaczy tłuszczów” lub substancji lipotropowych. Regularne spożywanie lecytyny zalecane jest osobom, które ćwiczą lub ciężko pracują fizycznie, ponieważ wspomaga ona krążenie krwi oraz prawidłową pracę stawów. Do tej pory nie zanotowano objawów przedawkowania lecytyny.

 

Dawkowanie:
1 - 2 kapsułki dziennie po posiłku lub według zaleceń.

Zawartość:
100 KAPSUŁEK

Substancje aktywne w 1 kapsułce:

1200 mg Lecytyna sojowa, która zawiera:

420 mg fosfatydylocholinę

 

Zamów bezpośrednio u producenta tutaj>>

 

lub telefonicznie kontakt tel.>>

 

Triple Potency Lecithin nie zawiera oleju sojowego, lecz jego koncentrat. Co to oznacza w praktyce? Zamiast zażywać dziennie trzy razy po 1 kapsułce, wystarczy wziąć tylko jedną kapsułkę trzy razy silniejszą. Korzystne efekty utrzymują się tak samo długo, jak w przypadku zwykłej lecytyny.

 

Lecytyna stanowi część błon komórkowych oraz niektórych białek odpowiedzialnych za transport tłuszczów. Jej naturalnym źródłem są: żółtko jaja, wątroba, pełnoziarnista pszenica, różne rodzaje fasoli, soja. Niewiele osób zna jednak jej nadzwyczajne zalety. Jest ona naturalnym źródłem m.in. fosfolipidu – fosfatydylocholiny.

 

Cholina stanowi ważny element budulcowy błon komórkowych. Jest potrzebna do prawidłowego przebiegu metabolizmu tłuszczów, korzystnie wpływa na funkcjonowanie wątroby oraz bierze udział w metabolizmie homocysteiny.

 

Lecytyna to naturalna substancja, która występuje również w naszym organizmie. Stanowi część błon komórkowych oraz niektórych białek odpowiedzialnych za transport tłuszczów.

lecytyna-cholina-jaja

Jej naturalnym źródłem są: żółtko jaja, wątroba, pełnoziarnista pszenica, różne rodzaje fasoli, soja.

 

Niewiele osób zna jednak jej nadzwyczajne zalety. Główne składniki lecytyny to cholina oraz inozytol. Cholina ma istotne znaczenie w budowie błon komórkowych. Jest często składnikiem preparatów witaminowych. Proces emulgowania cholesterolu przez cholinę zapobiega jego gromadzeniu się w wątrobie oraz w ścianach naczyń krwionośnych. Ogrywa również ważną rolę w utrzymywaniu prawidłowego krążenia krwi. Inozytol można znaleźć w produktach pochodzących z warzyw (np. soja). Duże ilości inozytolu gromadzą się w mózgu. Najważniejszą rolą choliny oraz inozytolu jest przekazywanie impulsów nerwowych. Są one również określane mianem „spalaczy tłuszczów” lub substancji lipotropowych.

 

Regularne spożywanie lecytyny zalecane jest osobom, które ćwiczą lub ciężko pracują fizycznie, ponieważ wspomaga ona krążenie krwi oraz prawidłową pracę stawów. Do tej pory nie zanotowano objawów przedawkowania lecytyny.


Triple Potency Lecithin to duża dawka lecytyny, która jest fosfolipidem zawierającym cholinę odpowiadającą za przekazywanie impulsów nerwowych. Wspiera organizm podczas intensywnej pracy umysłowej.


Znakomitym uzupełnieniem działania Triple Potency Lecithin jest naturalna witamina C, która wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, czyli C 1000 Plus lub C 300 Plus.


Suplementy Triple Potency Lecithin i Super Soya Lecithin nie pochodzą z soi modyfikowanej genetycznie!

 

SUPLEMENT DIETY

 

MIAŻDŻYCA (zaburzenie krążenia)>>


Choroby układu krążenia - "współczesna epidemia">>

 

Serce na diecie, homocysteina>>

 

Zalecenia dietetyczne – dieta wątrobowa>>

 

Z doświadczeń naszych klubowiczów:

Dzień dobry pani Renato. Jestem bardzo, bardzo zadowolona z działania tego Triple Potency Licitin. Moje nogi dosłownie po tygodniu zażywania razem z C1000 są po prostu jak nowe. Miałam strasznie spuchniete i ledwo mogłam chodzić. Leczyłam się 3 lata, nic nie pomagało. Lekarz zapisywał mi różne leki moczopedne i inne. Nic nie pomagało. Nogi miałam jak 2 worki cementu z wyglądu i też jak przycementowane do ziemi ciężko było oderwać od ziemi i chodzić. Az samej nie chce mi sie wierzyć, że tak pomogło. Jestem taka szczęśliwa! Opuchlizna schodzi, nogi nie bolą.Moi znajomi, rodzina wszyscy zwracają uwagę na te inne nogi i moją sprawność w chodzeniu. Oczywiście nie chodzi mi w moim wieku już o wygląd, ale po prostu o sprawność.Moja córka i zięć odradzali mi ten zakup, bo już po tylu lekach, które ja wzięłam, nikt nie wierzył, ze jeszcze cos może pomóc. Teraz sami sie zainteresowali i wszyscy czytaja o tym Triple Potency Lecitin. Pani kochana czy jeszcze coś na poprawe zdrowia w moim wieku by pani dla mnie miała? Chciała bym podleczyć jeszcze słabe serce i czy jest coś zamiast szczepienia na grype? Niech panią Bóg prowadzi, zeby dalej pani ludziom pomagała. Stefania.


witam panią. Już po miesiącu zażywania Triple Potency Lecithin i Omega 3 pamięć poprawiła się,nogi są lżejsze, lepiej chodzić. A w stawach nie trzeszczy. Czuję się super dobrze. dziękuję i proszę o radę czy już teraz dodać te C1000? Chciałam bym zamówić też ten sok NONI. Siostrze bardzo pomógł, dużo lepiej sie czuje. Pozdrawiam Halina Ż.


Po Triple Potency Lecitin i C1000 jestem jak nowo narodzona!!! Nogi nie bolą, są jak nowe. Dziękuję, to na prawde znakomite te leki. Czy to mogę brać na dłużej? Jak długo łykać? Narazie chciałabym zamówić jeszcze 4 opakowania obydwóch tych specyfików dla siebie, mojej siostry i sąsiadek. Wszyscy się nadziwić nie mogą, że ja taka sprawna jestem, a nie minął pewnie jeszcze miesiąc od czasu jak zażywam. Serdecznie pani dziękuję i pozdrawiam. Julianna P.

Triple-Potency-Lecithin-dla-całej-rodziny

 

CIEKAWE ARTYKUŁY:

Odkryj tajemnice mózgu>>


Chłoń swoją wiedzę i nie zapominaj

Najnowszy trend: pamięć i mózg

 

Składniki:

lecytyna sojowa (72,3%), kapsułka żelatynowa (żelatyna, gliceryna, woda)

Informacja o alergenach: lecytyna (z soi). Z uwagi na proces produkcyjny produktu na tej samej linii technologicznej, co inne produkty mogące zawierać składniki alergenne, istnieje możliwa obecności w produkcie zbóż zawierających gluten, skorupiaków, jaj, ryb, orzeszków ziemnych, mleka, orzechów, selera, gorczycy, nasion sezamu, dwutlenku siarki i siarczynów, siarczyny, łubinu, mięczaków.

Uwagi!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne, kobiety w ciąży, kobiety karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Triple-Potency Lecithin (100 kapsułek - masa netto: 166 g)

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.