AQUARION JONIZATOR I FILTR WODY

AQUARION

 

filtr i jonizator wody

 

 

 

 

 

 

 

 

W cenie detalicznej - 8 898 zł

Punkty Bonusowe: 18000

 

Najniższa cena w Internecie! Kurier w 24 h u Ciebie.


 

FILTR I JONIZATOR WODY W JEDNYM

 

To specjalne urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody, wytwarzające jonizowaną, bogatą w tlen, pozbawioną zanieczyszczeń, metali ciężkich i toksyn wodę.aquarion-jonizator-wody-filtr-turmalin

 

Na panelu sterującym urządzenia sami możemy ustalić kwasowość, bądź też alkaliczność wody i wykorzystać ją do różnych celów. Alkaliczna woda jonizowana jest antyoksydantem, a dzięki właściwościom alkalizującym ma korzystny wpływ na nasz organizm. Wodę kwaśną można stosować wyłącznie zewnętrznie.

 

Każdego dnia pij czystą, bezpieczną, jonizowaną wodę!


Żywe organizmy w 75-98% składają się z wody, która odgrywa kluczową rolę w zachowaniu zdrowia. Dlatego też woda jest nie tylko ważną substancją, ale także istotnym elementem niezwykle delikatnej równowagi wodno-elektrolitowej organizmu. Pełni również szereg innych funkcji: wspomaga absorpcję składników odżywczych, usuwa z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii, odgrywa ważną rolę w utrzymaniu stałej temperatury ciała (parowanie, pocenie się), chroni nasze najważniejsze narządy oraz reguluje w komórkach poziom elektronów i protonów.

 

Urządzenie AQUARION wytwarza wodę jonizowaną w wyniku wstępnej wielostopniowej filtracji wody z kranu, a następnie jej elektrolizy. 
W wyniku tych procesów otrzymujemy wodę alkaliczną i kwaśną o różnym poziomie pH. Większość pokarmów spożywczych, niektóre substancje dodatkowe oraz lekarstwa zmieniają wartość pH organizmu w kierunku kwaśnym, czyli zakwaszają go. W idealnej sytuacji nasz organizm jest w stanie sobie z tym poradzić, wykorzystując odpowiednie rezerwy alkaliczne. Jednak długotrwałe zakwaszenie organizmu może być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych. Alkaliczna woda jonizowana wspaniale alkalizuje organizm i pomaga zachować prawidłową równowagę kwasowo-zasadową.

 

Jak bardzo może być pomocny AQUARION dowiesz się tutaj>>


Zalety urządzenia  Aquarion:


- Dokładnie oczyszcza wodę: posiada zewnętrzny filtr mechaniczny, który odfiltrowuje większe zanieczyszczenia oraz drugi wielostopniowy, wymienny filtr o średnicy 0,01 mikrona, który usuwa zanieczyszczenia, bakterie, wirusy, metale ciężkie, chlor. Przepuszcza z kolei niezbędne składniki mineralne, takie jak wapń, magnez, potas. Oprócz fazy węglowej wzbogaconej srebrem, filtr posiada także turmalin, który w naturalny sposób dodatkowo jonizuje wodę.


- Wielostopniowa jonizacja wody (podczas elektrolizy wody, Aquarion może wytwarzać  zarówno wodę alkaliczną, jak i kwaśną o 4 różnych zakresach poziomu pH.


* Jonizowana woda alkaliczna jest wspaniałym antyoksydantem. Zawiera wiele hydroksylowych jonów (OH-), które wiążą wolne rodniki w naszym organizmie. Woda ta skutecznie alkalizuje organizm, wspomagając zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej i odwracając w ten sposób proces zakwaszania organizmu przez pewne rodzaje pożywienia, leki, itp. Wpływa również pozytywnie na nasz organizm i pobudza go do działania.


* Kwaśna woda jonizowana może być stosowana wyłącznie zewnętrznie!, np. do pielęgnacji twarzy, oczyszczania skóry. Woda o wyższym poziomie kwasowości może być używana do dezynfekcji powierzchni, a także do prac domowych (dezynfekujące działanie bez chemikaliów).


- Dzięki systemowi elektrod platynowo-tytanowych, alkaliczna woda jonizowana osiąga optymalny ujemny poziom ORP (potencjał osydoredukcyjny).


- Struktura alkalicznej wody jonizowanej ulega zmianie, co znacznie zwiększa jej absorpcję i zdolność nawadniania organizmu. W wodzie tradycyjnej cząsteczki wody tworzą klaster złożony z 12-18 molekuł. Podczas procesu jonizacji zmienia się klasterowa struktura wody – dzięki temu klastery tworzą 6 cząsteczek, co polepsza zdolność penetracji i lepszego nawodnienia organizmu, a także zwiększa skuteczność oczyszczania komórek z ubocznych produktów przemiany materii.


- Urządzenie wytwarza wodę nasyconą tlenem, która może pomóc w zachowaniu zdrowia i jest przydatna dla każdego, a szczególnie dla ludzi aktywnych, wyczynowców oraz pracowników fizycznych.

Efekty stosowania wody alkalicznej:

zmniejsza zakwaszenie;
wspomaga funkcjonowanie nerek;
aktywuje i równoważy naturalny system ochronny organizmu;
wspomaga funkcje trawienne;
zmniejsza cellulit;
właściwe jej połączenie z codzienną dietą może wspomóc proces odchudzania;
dodaje energii;
obniża zmęczenie.

 

Kwaśna woda jonizowana jest znakomita dla naszej skóry. Woda kwaśna z poziomu 1-2 może być stosowana do celów kosmetycznych, poziom 3-4 wykazuje właściwości antyseptyczne – z jej pomocą możemy dezynfekować np. powierzchnie blatów, ściereczki w kuchni, itd. Kwaśna woda jonizowana nie nadaje się do spożycia!Efekty stosowania wody kwaśnej:

oczyszcza i pielęgnuje skórę;
czysta kuchnia, bez stosowania środków chemicznych.

 

Wodę kwaśną można stosować tylko zewnętrznie do pielęgnacji skóry lub używać ją do dezynfekcji pewnych powierzchni, bez konieczności stosowania substancji chemicznych.

 

Dzięki urządzeniu Aquarion uzyskasz krystalicznie czystą, najwyższej jakości wodę jonizowaną o określonym stopniu PH! Urządzenie możesz zastosować do celów osobistych jak i komercyjnych. Jego żywotność wynosi około 20 lat! Ponadto krystalicznie czysta woda - oznacza  proces jonizacji, który w przeciwieństwie do urządzeń konkurencyjnych nie zatrzymuje w swoich filtrach najcenniejszych mikro- i makroelementów. Dodatkowo aquarion zatrzymuje wszelkie wirusy i bakterie!


Równowaga kwasowo-zasadowa


Zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej warunkuje właściwy przebieg procesów życiowych (przemiany biochemiczne, funkcjonowanie narządów wewnętrznych). Optymalny zakres pH dla większości procesów przemiany materii wynosi 7,35-7,45. Dlatego też niezwykle istotne jest, aby zachować odpowiednią proporcję związków o charakterze kwaśnym (pH7). Zarówno nadmierne zakwaszenie (kwasica), jak i alkaloza (zasadowica) są niekorzystne dla organizmu. Zdecydowanie częściej jednak mamy do czynienia z kwasicą, w związku z tym należy zadbać, aby w diecie przeważały produkty zasadotwórcze.

 

Czynniki wpływające na zakwaszanie organizmu:

- dieta bogata w produkty kwasotwórcze, np.: mięso, kaszę jęczmienną, jaja, ryby, płatki owsiane, ziemniaki, ryż, makaron, mleko, słodycze (cukier);

- procesy przemiany materii: utlenianie węglowodanów, tłuszczów i białek;

- nadmierny wysiłek fizyczny (powstaje kwas mlekowy);

- głodzenie organizmu lub spożywanie zbyt dużej ilości tłuszczów w stosunku do węglowodanów (rozpad tłuszczów powoduje powstawanie ciał ketonowych);

- stres;

- nadużywanie alkoholu.

 

W utrzymaniu stałego pH krwi w organizmie biorą udział: systemy buforów krwi i tkanek, płuca (wydalany jest nadmiar CO2), nerki. Długotrwałe zakwaszanie pozbawia organizm składników mineralnych (wapnia, sodu, potasu, magnezu) z ważnych narządów i kości, które są z nich pobierane w celu zapewnienia równowagi kwasowo-zasadowej organizmu.

 

Początkowo proces zakwaszenia organizmu przebiega bezobjawowo, ale po pewnym czasie dochodzi do wielu niekorzystnych zmian. Przewlekłe zakwaszenie organizmu objawia się:

- stałym zmęczeniem (nie ustępuje po odpoczynku),

- bólami głowy,

- utratą apetytu,

- złym stanem cery,

- apatią,

- zaburzeniami w przemianie materii i gorszym wykorzystaniem składników odżywczych.

Długotrwała kwasica sprzyja również powstawaniu m.in. nadciśnienia, cukrzycy, kamicy nerkowej, osteoporozy, schorzeń skóry, reumatyzmu, otyłości, a nawet depresji.

 

W celu przywrócenia i zachowania równowagi kwasowo-zasadowej w diecie powinny przeważać produkty zasadotwórcze, a także woda o odczynie zasadowym. Taki rodzaj wody można otrzymać z urządzenia AQUARION, który służy do uzdatniania i jonizacji pitnej wody wodociągowej.

 

Dzięki AQUARION woda jest najpierw oczyszczana z większych zanieczyszczeń (zewnętrzny filtr mechaniczny) oraz bakterii, wirusów, metali ciężkich, chloru (filtr wewnętrzny). Następnie jest poddana procesowi jonizacji, która ma miejsce w specjalnym naczyniu pomiędzy dwoma tytanowo-platynowymi elektrodami, dodatnią i ujemną. Te dwie elektrody oraz wewnętrzna część naczynia są oddzielone specjalną membraną. W zależności od naszych potrzeb możemy uzyskać wodę o odczynie pH zasadowym lub kwaśnym. Do konsumpcji wskazana jest wyłącznie woda zasadowa.

 

Istnieje możliwość wyboru zakresu poziomu jonizacji wody alkalicznej od 1 do 4.


1. Woda o pH 7,5 - pH 8,5 – stosowanie tego poziomu zalecane jest podczas okresu początkowego (4-7 dni), w celu przyzwyczajenia organizmu do zwiększonego pH.

 

2. Woda o pH 8,0 - pH 9,0 – zalecana podczas okresu przejściowego przez 3-4 dni.

 

3. Woda o pH 8,5 - pH 9,5 – najczęściej stosowany poziom wody używanej do picia (dla regularnych użytkowników, idealna do herbaty, kawy lub gotowania zup).

 

4. Woda o pH 9,5 - pH 10,0 – zalecana tylko do gotowania.

 

Urządzenie Aquarion:
- ma nowoczesny, estetyczny wygląd, z łatwością można go również zamontować na ścianie;
- jest proste w użyciu, obsłudze;
- posiada łatwo wymienialny filtr, którego stopień zużycia można na bieżąco śledzić;
- jest przyjazne dla środowiska – idealnie czysta woda, zachowana higiena w kuchni, bez stosowania środków chemicznych;
- w komplecie instrukcja obsługi, praktyczny film montażu na DVD.

 

 

 

PREZENTACJA, INSTRUKCJA DZIAŁANIA >>

 

Jak bardzo może być pomocny AQUARION dowiesz się tutaj>>

 

Instrukcja obsługi, dane techniczne pdf>>

 

Więcej o aquarion>>

 

Jeśli nie jesteś jeszcze Klubowiczem, możesz AQUARION zamówić podczas wpisu do Klubu CaliVita, wypełniając formularz + zakup tutaj>>

 

aquarion jonizator wody

 

 

 

Zachowaj zdrowie i młodość organizmu na wiele lat dzięki - AQUARION!

 

 

 

 

AUQUARION w cenie klubowej tylko za 5900 zł kupisz wypelniając formularz klubowy:


Wypełnij formularz + zakup tutaj>>


Produkty żywnościowe zakwaszające i alkalizujące organizm>>

 

GoldMAX-  magnetyczny eliminator kamienia>>

 

 

 

 

AQUARION

 

 

 

Water filtering device

 

 

Aquarion is a high performance water filtering device that produces ionised alkaline or acidic water, rich in oxygen but free from heavy metals and toxic substances, in grades set by the user. Our diet, most food industrial additives and certain medications can result in the acidification of the body. Ionised water can  alkalinise the body very well and it also has antioxidant effects.

 

 

 

Alkaline water

 

  • Those who would like to consume clean water free from toxic substances every day,
  • whose diet does not contain ample amounts of alkalinising food products,
  • in the case of digestive problems and reflux,
  • for cleansing diets,
  • as a supplement to the treatment of gingivitis or oral infections,
  • people who often have strict diets.

 

 

 

Acidic water

 

  • Everybody to treat their skin and face,
  • as nasal drops, to clean a clogged nose,
  • water of higher pH value can be used in the household to sterilise surfaces without using chemicals.

 

 

 

Did you know?

 

that the human body is made up of around 75 per cent of water? So that we can maintain our natural physiological processes (e.g. the proper absorption of nutrients), we need to drink 2.5-3 litres of clean water rich in oxygen per day.

 

 

 

Retail price 2 108.05 €

Club price 1 585.00 €

 

Product Code CE0003

 

 


 

 

 

Warning!

Ionised acidic water is not suitable for internal use (consumption). Always make sure to introduce the alkaline water cure gradually.