TERAPIA DOKTORA MAXA GERSONA

TERAPIA DOKTORA MAXA GERSONA

 

Doktor Max Gerson (1891-1956), genialny lekarz i naukowiec, który już 80 lat temu odkrył przyczyny powstawania raka, opisując je jako: zespół wyniszczenia tkanek wynikający z zaburzenia równowagi sodowo-potasowej na poziomie komórkowym; postępującą toksemię organizmu oraz permanentny niedobór składników odżywczych.

Dr Gerson określił raka jako chorobę całego organizmu, a nie poszczególnych organów. Na bazie swoich odkryć, po ponad 35-ciu latach klinicznych doświadczeń, opracował Terapię Gersona – wybitnie skuteczną, naturalną, niespecyficzną terapię antynowotworową, nakierowaną na usuwanie przyczyn, a nie skutków choroby. Terapia znana jest głównie z ponad 30-letniego pasma sukcesów w walce z wieloma rodzajami raka, jednak równie dobrze radzi sobie z innymi przewlekłymi dolegliwościami, m.in.: cukrzycą, chorobami serca, chorobami reumatycznymi czy nadciśnieniem. Mimo iż współczesna medycyna nazywa takie dolegliwości „nieuniknionymi” i „nieuleczalnymi” chorobami cywilizacyjnymi, oferując jedynie symptomatyczne leczenie, to Terapia Gersona zaprzecza wszystkim tym tezom – jest skutecznym narzędziem w walce z rakiem, nawet w zaawansowanym stadium oraz z ponad 50 innymi chorobami – zwalcza przyczyny tych schorzeń i odbudowuje cały organizm, pomagając pacjentom w powrocie do pełnego zdrowia i w uniknięciu chorób w przyszłości.

 

 

Podstawą terapii dr. Gersona jest oczyszczanie umysłu, pobudzanie pozytywnych bodźców, wraz z równoczesnym stosowaniem żywienia bogatego w soki warzywno-owocowe.

 

Pierwsza połowa sukcesu do dieta i soki warzywno-owocowe oraz kontrola myśli (umiejętność wybaczania, pozostawiania przeszłości, odsuwania mało istotnych spraw). Pozostałe 50% sukcesu to suplementy, które w dobie cywilizacji są nieodłączną częścią wzbogacania żywienia ludzi w krajach uprzemysłowionych. Obecnie warzywa i owocowe są bardzo ubogie w sole mineralne i inne składniki, z powodu wyjałowienia gleb i stosowania nawozów sztucznych. Dlatego bez suplementacji dzisiaj nie jesteśmy w stanie dostarczyć organizmowi  odpowiedniej ilości ważnych dla życia i zdrowia składników odżywczo-budulcowych.

 

W plan terapii Gersona wprost idealnie wpisują się:
.
Ocean 21 - skoncentrowany surowy sok liofilizowany z warzyw, ziół i alg! bogaty w chlorofil stanowiący zielone części roślin - tak cenione i zalecane w Terapii Gersona.


.
Zenthonic - skoncentrowany surowy sok liofilizowany z owoców o  silnym działaniu antyoksydacyjnym.


.
Polinesian Noni - surowy sok liofilizowany z całych owoców noni  o niezwykłych właściwościach naprawczych.

 

Acai - najsilniejsze antyoksydanty! Sok 100% z jagód acai - właściwości odżywcze i prozdrowotne, działanie>>

 

Alive I - zestaw organicznych soków z czterech owoców i roślin.

 

Liquid Chlorophyll - "Zawarty w zielonych częściach roślin chlorofil oraz jego pochodna - chlorofilina zmniejszają ryzyko pojawienia się nowotworów." Food and Chemical Toxicology.

 

 

 

Zobacz:

 

Film Cud terapii Gersona


Cud Terapii Gersona przez Prosument

 

Film Sekrety zdrowia  - co jemy?

 

 

 

Więcej na temat dr. Gersona oraz jego terapii tutaj>>

 

Rak żywi się cukrem!

Ponad 2400 lat temu Platon napisał:  "Nie wolno leczyć ciała nie lecząc równocześnie duszy".

Nieodłączną podstawą terapii dr Gersona jest oczyszczanie umysłu, pobudzanie pozytywnych bodźców, wraz z równoczesnym stosowanego żywienia bogatego w soki warzywno-owocowe. Ponieważ współczesne rolnictwo poprzez sztuczne nawozy sprawia, iż warzywa i owocowe są bardzo ubogie w sole mineralne i inne składniki, sprawia to, iż dieta i praca nad własnymi myślami to aż lub zaledwie 50% sukcesu w uzdrawianiu swojego organizmu. Pierwsza połowa sukcesu do dieta i soki warzywno-owocowe. Pozostałe 50% sukcesu to suplementy, które w dobie cywilizacji są nieodłączną częścią wzbogacania żywienia ludzi w krajach uprzemysłowionych -  bez których dzisiaj nie jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości ważnych dla życia i zdrowia składników odżywczo-budulcowych do własnego organizmu. 
W tej kwestii wprost idealne wydają się:
.
OCEAN21 - skoncentrowany surowy sok liofilizowany w warzyw, ziół i alg bogaty w chlorofil stanowiący zielone części roślin - tak cenione i zalecane w Terapii Gersona.
.
Zenthonic - skoncentrowany surowy sok liofilizowany z owoców o  silnym działaniu antyoksydacyjnym. Więcej
.
Polinesian NONI sok - surowy sok liofilizowany z owocu NONI o niezwykłych włąsciwościach naprawczych

 

Poważnie chorzy pacjenci, by wyzdrowieć, muszą dokonać nowych wyborów w swoim życiu. Potrzebują rzetelnego rozeznania i pełnej informacji, aby podjąć właściwe decyzje. „Terapia doktora Gersona” dostarcza im wszystkich niezbędnych informacji wraz ze sprawdzoną metodą leczenia, dając zarazem nadzieję na zdrową i szczęśliwą przyszłość