Oczyszczanie organizmu ze śluzu (układu rozrodczy i prostata)

Niewidzialni zabójcy pasożyty wewnątrz nas

Lamblie Owsiki Tasiemiec Glista Przywry Tęgoryjec Epilepsja Autyzm Zespół Aspergera Włosogłówka Borelioza

Opinie


Oczyszczanie organizmu ze śluzu

(układ rozrodczy i prostata)

 

 

Kanały oczyszczania organizmu c.d.


"Jeśli system samooczyszczania organizmu nie działa zbyt sprawnie - jelito, wątroba i nerki są niedrożne -tzn. zostały przepełnione, uruchamiają się kolejne kanały wydalnicze. Najpierw włącza się jama nosowo-gardłowa, co możesz odczuwać częstymi przeziębieniami, katarem itp. Jama nosowo-gardłowa wyrzuca na zewnątrz krochmaliste, tłuste śluzy i inne złogi w postaci flegmy. Stąd ciągłe charkania i smarkania.
Jeśli i ten kanał wydalniczy zostanie zbytnio obciążony, włączone są dodatkowe: zatoki, kanał słuchowy w uszach, ropieją oczy, u kobiet - pochwa maciczna (powstają np. upławy, mięśniaki),  a u mężczyzn to prosta droga do powiększania się prostaty. Jeśli i to jest niewystarczające, a Ty dalej lekceważysz podstawy naturalnego odżywiania i stosujesz antybiotyki, sterydy, hormony czy inne chemiczne leki zatruwające organizm lub z jakiegoś powodu te kanały są zablokowane, to włączają się 2 ostatnie kanały oczyszczania - płuca (chrząkanie, mokry kaszel)  i skóra (wypryski).

 

Ciężki, cuchnący oddech z ust, stanowi skutek, a przyczyna choroby leży w przeciwnym kierunku -  w jelitach. Modne dezodoranty do ust czy mycie zębów nie pomogą, gdyż działają tylko na skutek i nie usuwają przyczyny choroby. Tym czasem z powodu niewłaściwego żywienia, w Twoim jelicie grubym w skutek zaburzenia mikroflory, zachodzi brak końcowego etapu trawienia i dochodzi do gnicia, fermentacji pokarmu oraz innych zjawisk patologicznych i gromadzenia się nadmiaru śluzu. Powstają szkodliwe gazy, wzdęcia brzucha, ból, biegunki lub zaparcia. Miewasz czasem takie dolegliwości?"

 

G.P.Małachow,  Oczyszczanie organizmu i prawidłowe odżywianieFlegma powstaje również w płucach. Krochmaliste wydzieliny i śluzy stanowią wspaniały pokarm dla patogennych drobnoustrojów. Drobnoustroje te trafiając z powietrza do płuc, znajdują tu idealne warunki do rozmnażanie się - ciepło, wilgotno i jest pokarm!

 

Produkty przetwarzania flegmy przez drobnoustroje, w postaci ropy wyciekają przez oskrzela, nosogardziel. Toksyczne jady podrażniają błonę śluzową płuc, jamy nosowo-gardłowej, oskrzela, ze wszystkimi wynikającymi z tego konsekwencjami. W ten sposób powstaje również astma, którą należy leczyć podobnie - oczyszczając organizm z toksyn i śluzów. Sterydy nie leczą choroby, a tylko działają na jej skutek!

 

Skóra również sygnalizuje obciążenie organizmu złogami, poprzez brzydkie zapachy, wysypkę, pryszcze, różnego rodzaju egzemy czy trądzik.
Nogi cuchną od nadmiaru mięsa  w żywieniu, a pryszcze (trądzik), pojawiają się od krochmalistego jedzenia połączonego wraz z tłuszczem i  cukrem!
W związku z nieprawidłowym łączeniem pokarmów, mogą występować czyraki.

 

Podobnie działa mechanizm zapalenia ucha środkowego i wewnętrznego, szczególnie u dzieci  oraz podstawy rozwoju nadżerki pochwy, wytwarzania upławów, tworzenia się mięśniaków i zapalenia gruczołu krokowego. Warto znać ten mechanizm i zrozumieć go, aby skutecznie oczyścić organizm i trwale usunąć przyczyny swoich chorób. Zakażenie ropne i ropienie spotykające się w pęcherzyku żółciowym, macicy, jajowodach i jamie brzusznej może wywoływać  bakteria Clostridium Perfringens (laseczka zgorzeli gazowej powodująca tez gangrenę). Clostridium Perfringens to potencjalna przyczyna bakteriemi, która objawia się obecnością laseczek zgorzeli gazowej w krwi obwodowej. Przekształcić się może ona w posocznicę: ciężką chorobę układową z zaburzeniami hemodynamicznymi i towarzyszącą im niewydolnością narządów i układów. Laseczki pochodzić mogą z dróg żółciowych, okrężnicy, z macicy. Przebieg posocznicy wywołanej przez Cl. Perfringens jest zwykle bardzo ciężki, występuje gorączka, ostra martwica nerek, niskie ciśnienie tętnicze krwi, nasilona hemoliza wewnątrznaczyniowa (wywołana przez a – hemolizynę Cl. Perfringens). Bardzo ciężka postać posocznicy wywołanej przez Cl. Perfringens wystąpić może w przebiegu poronienia. Towarzyszą jej oprócz typowych, opisywanych powyżej objawów, silne bóle mięśni, bolesne kurcze jelit, nudności, wymioty, biegunka, krwawe lub brunatne cuchnące upławy. Wystąpić może także skąpomocz, żółtaczka, hemoliza wewnątrznaczyniowa i wstrząs. Więcej na temat chorób powodowanych enterotoksyną pochodną od Clostridium Perfringens

 

G.P.Małachow,  Oczyszczanie organizmu i prawidłowe odżywianie

 

"[...] Obniżanie ciepłodajnej funkcji jelita (picie zimnych napojów, złe odżywianie), zanieczyszczenie organizmu złogami, powoduje nagromadzenie flegmy. Na przykład w gruczołach piersiowych u kobiet. Po pierwsze tam jest obniżona przemiana materii w porównaniu z całym organizmem. Po drugie, zimne posiłki i chłodne napoje wychładzają te miejsca, na skutek czego powstają zatwardzenia tłuszczowej i krochmalistej flegmy - rozwija się CYSTA.

 

Mało ruchliwy tryb życie, praca na siedząco, gwałtownie hamuje krwioobieg w macicy - powstaje zastój krwi. Podobnie dzieje się u mężczyzn z prostatą.
Jest to druga przyczyna, dlaczego właśnie tu gromadzi się flegma - u kobiet w jajnikach, u mężczyzn wokół prostaty.

 

Najbardziej szkodliwe produkty, wywołujące cystę piersi i jajników u kobiet lub powiększenie prostaty u mężczyzn, to lody, mrożona śmietanka, śmietana, zimne, tłuste mleko. Jeśli spożywacie je często, to jak twierdzi MIKIO KUSI (specjalista makrobiotyk), na pewno będziecie mieć cystę!
Dalej w tej cyście rozrastają się zarodniki pleśni i powstaje guz dający metastazę... RAK. Sami go żywimy, pielęgnujemy, a potem dziwimy się skąd? [...]"

 

Człowiek nie podejrzewa, że ma w organizmie kilka szklanek śluzu - pożywki dla patogennej flory i dlatego latami przewlekle choruje!
Na tę przypadłość,  nie ma żadnego leku chemicznego - trzeba oczyszczać organizm!

 

By oczyścić upławy z zalegajacego w nich śluzu - pożywki dla drożdżaków i patogenów -  trzeba przejść konsekwentnie wszystkie etapy oczyszczania:

 

1. Pilnie rozpocznij odbudowe mikroflory w jelitach a tym samym w pochwie. Stosuj najlepsze do tego celu przyjazne bakterie acidophilus liofilizowane w formie AC ZYMES.

 

2. Przez kilka tygodni stosuj w większych ilościach Ocean 21 - najlepszy do odkwaszania organizmu, Garlic Caps do odśluzowania, C 500 - naturalna witamina C - przeciwzapalnie, koniecznie Nopalin jako podstawowe oczyszczania jelita ze złogów. Do całości możesz dodać liofilizowany owoc noni Polinesian Noni.

 

Liofilizację opracowano i zastosowano po raz pierwszy w latach pięćdziesiątych XX wieku na zlecenie rządu USA, zmierzającego do wyprodukowania lekkich wagowo i bogatych we wszystkie niezbędne składniki odżywcze racji żywności dla astronautów i wojska, utrzymując tym samym na długo świeżość składników odżywczych i wysoką jakość oraz zwiększając poprzez liofilizację ich wchłanialność do organizmu. Więcej na temat liofilizacji dowiesz się tutaj>>

 

W celu przywracania równowagi kwasowo-zasadowej dodaj niezastąpione chelaty:
Strong Bones (chelatowany wapń odkwaszający organizm) w x 1 kapsułka dziennie - to pierwsza pomoc w ACIDOZIE oraz Chelated Zinc.ŚLUZY zaczną się rozpuszczać i nastąpi wyciek śluzu przez najbliższe kanały wydalnicze (jelito i pochwę). Jeśli są przytkane (zaparcia), najczęściej wydalanie może nastąpić przez skórę.
W zależności od stanu zaśluzowania chorych miejsc, oczyszczanie może trwać nawet do pół roku i dłużej.
Nie zaleca się tłumienia efektów oczyszczania innymi środkami (farmakologicznymi).

 

4. Efekt oczyszczania można znacznie przyspieszyć stosując płukanie pochwy wodą z OCEAN 21 + OXY MAX kilka razy w tygodniu przed nocą.

 

W celu przyspieszenia wydalenia śluzu G.P.Małachow poleca - ogrzać organizm dowolnym sposobem (kąpiele i parówki) na noc. Procedura powinna trwać 5 minut, a potem koniecznie należy spłukać chłodną wodą. Powtarzać tak kilka razy, aby pobudzić krążenie limfy.

 

Najlepszym roztworem do tego celu będzie 60 ml płynu: woda (30ml) +  OCEAN 21 (30ml) w stosunku 1:1 oraz ok. 6 kropli Oxy Max (koncentrat stabilizowanego tlenu w płynie). Roztwór ten wspaniale odkwasza i neutralizuje toksyny, wytworzone poprzez drożdżaki i bakterie. Ma też na celu rozmiękczyć sprasowany i zasuszony śluz, dostarczyć zabójczy dla grzybów i patogennych bakterii tlen (OxyMAX) oraz lecznicze składniki odżywcze dla wnętrza śluzówki.

 

W trakcie kuracji i po niej, dobrze jest wykluczyć tworzące śluz produkty mleczne, mączne oraz te na bazie białego cukru. Zastosować należy ścisłą dietę do grupy krwi z uwzględnieniem diety rozdzielnej (nie łączyć różnych pokarmów ze sobą). Pić dużo płynów (2,5 litra).
G.P.Małachow poleca nawet trochę się przegłodzić dla zdrowia i nie dojadać posiłków.

Dalej>>

 

Immunologia Probiotyki Antybiotyki Grzybica Gronkowiec Dieta Reakcja Jarisha-Herxheimera

Mykotoksyny Klub Calivita Escherichia coli Kanały oczyszczania organizmu