Oczyszczanie z toksyn poprzez stopy

Niewidzialni zabójcy  pasożyty wewnątrz nas

Lamblie Owsiki Tasiemiec Glista Przywry Tęgoryjec Epilepsja Autyzm Zespół Aspergera Włosogłówka Borelioza

Opinie i doświadczenia pacjentów

 


Oczyszczanie z toksyn poprzez stopy


 

Podczas zatrucia organizmu toksynami wiele kanałów oczyszczania działa jeszcze niesprawnie, a czas ich oczyszcanie plastry detox patch bóle stawy migrenaudrożnienia wymaga wytrwałości, warto więc równolegle usprawnić kurację i pobudzać receptory na stopach przykładając detoksykujące plastry Detox Patch. Dzięki działaniu osmozy możemy odtruwać organizm korzystając z dodatkowego kanału oczyszczania na stopach - stosując oczyszczające plastry -  Detox Patch.

 

 

 

 

Dlaczego plastry Detox Patch oczyszczające są tak skuteczne?

 

Kiedy zaczynamy być świadomi odpowiedzialności za własne zdrowie, odkrywamy znaczenie dbania o „czystość” organizmu.

 

Istotne jest, by wspomagać nasz często „zmęczony” system odpornościowy w jego powrocie do naturalnej równowagi i prawidłowego funkcjonowania.

 

Już od dawna wiadomo, że gromadzone w organizmie toksyny, mają zły wpływ na stan naszego zdrowia, prowadzą do wielu chorób  zwyrodnieniowych, np.: stanów zapalnych  stawów.

 

Azjatyckie powiedzenie, brzmi:
„Proces starzenia pochodzi ze stóp”

 

W zachodniej refleksologii są one nazywane „drugim sercem”, ponieważ znajduje się na nich około 60 punktów akupunkturowych. Górna część stopy (od palców) odnosi się do narządów znajdujących się w „górnej” części organizmu, podbicie odnosi się do narządów znajdujących się w „środkowej” części organizmu, zaś pięta do organów znajdujących się w trzeciej „dolnej” części ciała.


Czy wiesz, w które miejsce na stopie przykleić oczyszczający plaster Detox Patch, aby "masował" receptory i oczyszczał chore narządy?

 

Jeszcze do niedawna plastry oczyszczające na stopy były dostępne tylko i wyłącznie w Azji. Każdego miesiąca sprzedaję się ich tam ponad 10 milionów. Dlaczego zasługują na takie zaufanie?

 

Łącząc tradycyjną mądrość z nowoczesną nauką, twórcy plastrów oczyszczających starannie dobrali unikalne substancje naturalne. W efekcie stworzyli bezpieczne, ale silnie działające i skuteczne plastry oczyszczające, które „pracują” nawet podczas naszego snu.

 

W przypadku produktów typu „wellness”, jakość składników odgrywa pierwszorzędną rolę. Z tego powodu w plastrze oczyszczającym zawarte są nie tylko niezwykle rzadkie składniki roślinne, ale także południowoamerykańskie grzyby, ocet drzewny, zmielony półszlachetny kamień turmalin.

 

Niezwykle ważny jest sposób, w jaki składniki plastra oczyszczającego zostały wzajemnie połączone. Podczas prac nad powstaniem tego produktu, wykorzystano wiedzę zielarzy, jak również zaczerpnięto cenne uwagi ze znanej książki „Donguibogam” - orientalnej medycyny naukowej.

 

Wiele osób zaskoczonych jest nieprawdopodobnymi właściwościami plastra oczyszczającego w łagodzeniu dolegliwości bólowych oraz dyskomfortu emocjonalnego wywoływanego stresem i lękiem.

 

 

Jakich korzyści dostarcza plaster oczyszczający Detox Patch ?

 

Jesteśmy pewni, że zauważycie i docenicie Państwo niepowtarzalność plastrów oczyszczających.

 

Są one już dostępne na rynku europejskim. Charakteryzują się najwyższą jakością składników, jak również samego opakowania. To unikalne połączenie starożytnej mądrości i nowoczesnej technologii. Obecnie miliony osób na całym świecie mogą cieszyć się korzyściami, jakie niesie za sobą stosowanie tego produktu.

 

Ich popularność możemy zawdzięczać korzyściom, jakie może odnieść nasz organizm, np.: w zwalczaniu zmęczenia, poprawie krążenia i jakości snu, przyspieszeniu metabolizmu, łagodzeniu dolegliwości bólowych, usunięciu toksyn, a także ogólnej poprawie stanu zdrowia i naszego wyglądu.

 

Plastry pracują, gdy Ty śpisz - w naturalny sposób oczyszczając Twój organizm.

 

a) Toksyny, kumulujące się w naszym organizmie, pochodzą z różnych źródeł. Należą do nich m.in.: pestycydy oraz nawozy sztuczne (ich źródłem może być żywność), zanieczyszczone powietrze, którym oddychamy, woda, którą pijemy. Mogą również powstawać w naszym organizmie w wyniku reakcji związanych ze stresem. Wyprodukowano miliony środków chemicznych oraz nawozów, które teraz są wykorzystywane w celach komercyjnych. Po przekroczeniu pewnej dawki nagromadzonych toksyn, nasz organizm będzie reagował osłabieniami, bólami, pojawieniem się różnych chorób.

 

Jeśli chcemy zachować zdrowie, bardzo ważne jest regularne usuwanie nagromadzonych w organizmie toksyn.

 

Oczyszczanie organizmu można przeprowadzać na kilka sposobów, np.: wykorzystując preparaty roślinne, szybkie i skuteczne diety wspomagane suplementami diety, wykorzystując przy tym profesjonalne porady.

 

b) Najtrudniejsze do usunięcia toksyny to te, które kumulują się w tkankach, wśród nich metale ciężkie (np.: arszenik, rtęć, ołów, platyna itp.). Można je usunąć za pomocą chelacji lub w inny prostszy sposób, np.: detoksykacja przez stopy.

 

Plastry oczyszczające działają miejscowo, nie ma obawy, że mogą negatywnie wpływać na pozostałe narządy. Nic bowiem „nie idzie do środka”. Niepotrzebne „śmieci” są usuwane.

 

Już po pierwszym zastosowaniu plastra to oczyszczanie staje się oczywiste.

 

Jeśli założysz je w nocy (za pomocą części przylepnych), rano zauważysz, że białe i suche plastry zmieniły się w mokre, ciemnobrązowo-czarne, niejednokrotnie o nieprzyjemnym zapachu.

 

Detox Patch - łatwy, nieinwazyjny i naturalny sposób na detoksykację

 

Każdy plaster oczyszczający jest starannie zapakowany wraz z łatwą do usunięcia częścią przylepną, tak by można było go przyłożyć bezpośrednio do skóry.

 

W celu uzyskania maksymalnego efektu oczyszczenia, plastry oczyszczające mogą być stosowane zarówno na zdrowe partie ciała, jak i w miejscu bólu, by usunąć z tych obszarów toksyny.

 

W zależności od osoby, takie kuracje mogą być stosowane od 2-3 dni do 2-3 tygodni lub dłużej w zależności od stopnia „zanieczyszczenia” organizmu.

 

Rezultaty są już widoczne zaraz po pierwszym użyciu plastrów.

 

Składniki zawarte w plastrach rozgrzewają skórę stóp, powodując rozszerzenie obecnych w nich porów, w efekcie nagromadzone toksyny pod wpływem ciśnienia osmotycznego są „wyciągane” przez skórę z krwi i układu limfatycznego. Można je stosować o każdej porze dnia, lecz bardziej wskazane jest ich wieczorne zastosowanie.

 

Kompleksowe oczyszczanie organizmu>>

 

Efekt oczyszczania, dotoksykacji to homeostaza, prawidłowe funkcjonowania całego organizmu, regulacja procesów trawienia, właściwe przyswajanie składników odżywczych. Dalej>>

 

 

Immunologia Probiotyki Antybiotyki Grzybica Candida Mykotoksyny Aflatoksyny Gronkowiec Dieta Reakcja Jarisha-Herxheimera Paciorkowiec

Mykotoksyny Klub Calivita Escherichia coli Kanały oczyszczania organizmu Autyzm Zespół Aspergera Dalej>>