PARAPROTEX na pasożyty

Niewidzialni zabójcy  pasożyty wewnątrz nas

Lamblie Owsiki Tasiemiec Glista Przywry Tęgoryjec Epilepsja

Autyzm Zespół Aspergera Włosogłówka Borelioza

Opinie i doświadczenia pacjentów

 

PARAPROTEX

 

Produkt Firmy Calivita

 

 

 

 

W cenie detalicznej - 162 PLNIntensywne tempo, jakie towarzyszy nam każdego dnia sprawia, że coraz częściej odżywiamy się nieregularnie i nie przestrzegamy zasad racjonalnego odżywiania. Mało kto zastanawia się nad tym, jakie będą efekty takiego stylu życia. Przewód pokarmowy to przecież nie tylko miejsce trawienia i wchłaniania niezbędnych substancji odżywczych. To także największa i najbardziej skomplikowana część naszego układu immunologicznego, która stale kontaktuje się z ogromną ilością różnych szkodliwych czynników pochodzących ze świata zewnętrznego, w tym m.in. czynników mikrobiologicznych.

 

PararaProteX to zestaw cennych składników roślinnych wykazujących korzystny wpływ na funkcje fizjologiczne organizmu. Przywracając harmonię na poziomie jelit, stwarzają komórkom układu immunologicznego odpowiednie warunki do pracy i regeneracji. Mogą także okazać się niezwykle pomocne podczas procesów oczyszczających organizm.

Zawiera m.in. czosnek, który już od tysiącleci znany jest jako środek wzmacniający siły obronne organizmu. Wspomaga utrzymanie prawidłowej równowagi mikrobiologicznej w jelitach, jak również odgrywa istotną rolę m.in. w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby, układu oddechowego i krążenia.

 

Ekstrakt z kory Pau D’Arco stanowi naturalną obronę organizmu przed zagrożeniami zewnętrznymi. Wspiera funkcje wydalnicze nerek oraz korzystnie wpływa na naczynia krwionośne. Chroni komórki i tkanki przed uszkodzeniami wywołanymi przez oksydację.

 

Ekstrakt z nasion grejpfruta przyczynia się do utrzymania równowagi mikrobiologicznej organizmu.

Ekstrakt z berberysu zwyczajnego – wykazuje korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, wspomaga wydzielanie enzymów trawiennych oraz wspiera perystaltykę jelit. Olej z goździkowca korzennego – wspomaga trawienie i odczuwanie smaków oraz korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego i układu oddechowego.

Poza tym preparat zawiera również owoc Rangoon creeper, sproszkowaną komosę piżmową, żywicę z balsamowca mirra oraz sproszkowany orzech czarny i olej z orzecha włoskiego.

 

Czosnek od tysiącleci znany jest jako środek wzmacniający siły obronne organizmu i wspierający procesy

trawienia. Wspomaga utrzymanie prawidłowej równowagi mikrobiologicznej w jelitach, jak również odgrywa istotną rolę m.in. w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby, układu oddechowego.

Ekstrakt z kory Pau D’Arco
stanowi naturalną obronę organizmu przed czynnikami zewnętrznymi. Poprawia ogólne samopoczucie, wspiera funkcje nerek, wspomaga mikrokrążenie.

Ekstrakt z nasion grejpfruta
zapewnia równowagę mikrobiologiczną i antyoksydacyjną w tkankach oraz wzmacnia procesy oczyszczania organizmu.

Żywica z balsamowca mirra
, dzięki obecności cennych substancji odżywczych (zwłaszcza cynku, krzemu, potasu), wspomaga proces oczyszczania organizmu z produktów ubocznych.

Ekstrakt z berberysu zwyczajnego -
wykazuje korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, wspomaga wydzielanie soków trawiennych, reguluje apetyt.

Olej z goździkowca korzennego
- w medycynie ludowej od wieków jest stosowany jako skuteczny środek wiatropędny.

Olej z orzecha włoskiego
to jeden z bardziej cenionych olejów roślinnych ze względu na bogate źródło witamin rozpuszczalnych w tłuszczach oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych, np. kwasu ?-linolenowego. Wspomaga prawidłową pracę pęcherza moczowego, funkcje wydalnicze nerek. Przyczynia się do utrzymania właściwego poziomu cholesterolu, trójglicerydów we krwi.


Zamów tutaj>>

 

lub telefonicznie kontakt tel.>>

 

 

Paraprotex zamawiaj zawsze u solidnego doradcy, który  zapewni Ci gwarancję kompleksowych informacji na temat stosowania oraz przebiegu kuracji.

 

Zamów bezpośrednio od producenta - korzystaj z cen hurtowych>>

 

Opinie i doświadczenia Klubowiczów - lekarz polecił mi Paraprotex>>

 

 

Składniki aktywne

Każda tabletka PARAPROTEX zawiera:
substancje aktywne:
Owoce Rangoon creeper ...............................150 mg
Nasiona komosy piżmowej ............................100 mg
Ekstrakt z berberysu zwyczajnego ..................50 mg(std. 6% alkaloidów)
Żywica balsamowca mirra ...............................50 mg
Olej z goździków korzennych ............................50 mg
Ekstrakt z kory Pau d”Arco ................................50 mg
Orzech czarny ...................................................37,5 mg
Olej z orzecha włoskiego ...............................37,5 mg
Ekstrakt z nasion grejpfruta ..............................25 mg
Czosnek ............................................................12,5 mgJak bardzo może Ci pomóc Paraprotex, dowiesz się tutaj>>Zawartość: 100 tabletek

 

Z doświadczeń naszych Klubowiczów

Nasza cała rodzina bardzo chorowała. Początkowo objawy były nieznaczne: jakaś alergia, zmęczenie, bóle głowy, słabe wyniki krwi, kaszel, szkliste oczy, swędzenie nosa, rozdrażnienie, drżenie powiek oraz przykurcze mięśni. W miarę upływu czasu narastały one, w szczytowej fazie przekształciły się w prawdziwie nie do zniesienia osłabienie organizmu. Cała nasza rodzina chorowała, a do tego nie wiedzieliśmy co jest przyczyną. Po jakimś czasie zdiagnozowano u nas robaczycę - glistę ludzką i lamblie. Zaczęliśmy leczenie dostępnymi na rynku środkami chemicznymi. Po kilku bezskutecznych kuracjach zaczęliśmy zwracać się po pomoc do zielarki z Ukrainy. Sprowadzaliśmy też niedostępny w Polsce lek - iwermektynę z USA. Wszystkie te wysiłki nie dały oczekiwanych rezultatów. W tym czasie nasza córka zachorowała na cukrzycę 1-go typu - całkowicie insulinozależną. Do dziś nie ma pewności, czy miało to związek z robaczycą bądź z jej leczeniem. W naszej beznadziei poznaliśmy Renatę, która zaproponowała nam oczyszczanie organizmu oraz leczenie preparatami z Calivity. Pomimo początkowego sceptycyzmu postanowimy spróbować. Paraprotex okazał się nadzwyczaj skutecznym lekiem i już po pierwszej kuracji efekty były wręcz nie do uwierzenia. Wraz z oczyszczaniem Pure Yucca, Nopalinem oraz dawkami AC-Zymes i Polinesian noni leczenie postępowało w widocznie dobrym kierunku. Coraz lepiej czuliśmy się. Poprawiły się nam wyniki. Kuracja trwała ponad rok, jednak dziś jesteśmy całkowicie zdrowi. Dziękujemy Ci Renatko, uratowałaś nam zdrowie oraz być może i życie. Choć początkowo kuracja wydawała nam się droga, jednak widząc efekty nie żałowaliśmy niczego. Polecamy wszystkim, którzy skarżą się na podobne objawy. Beata i Marek ze Śląska

 

Opinie i doświadczenia Klubowiczów - lekarz polecił mi Paraprotex>>

 

Niska skuteczność badań laboratoryjnych na obecność pasożytów


Skuteczność testów laboratoryjnych na obecność pasożytów, zwłaszcza w kale, waha się pomiędzy 10% a 40%. Często więc pacjent dostaje negatywny wynik, a w rzeczywistości pasożyta lub jego jaj po prostu nie wykryto w danej próbce. W przypadku lamblii wynik prawie zawsze jest negatywny w badaniu kału, gdyż lamblie zwykle zasiedlają inne obszary niż jelito grube (np. wątrąbę, trzustkę), podobnie jest z pasożytami bytującymi w tkankach miękkich i narządach. Nie ma ich w kale, dotyczy to dużej części przywr, glist i części gatunków tasiemców. Bytują one w narządach wewnętrznych, takich jak płuca, wątroba, drogi żółciowe lub na narządach, w mięśniach, w mózgu, w gałce ocznej, w układzie krwionośnym (duża część pierwotniaków) lub limfatycznym.

SUPLEMENT DIETY

 

Preperaty powiązane, zestaw oczyszczanie:

 

AC Zymes 100 kapsułek

oczyszczanie-ac-zymesżywe kultury dobroczynnych bakterii przywracających równowagę mikroflory jelit, uszczelniających jelita. Zawiera w jednej kapsułce 2 miliardy żywych kultur "dobrych" bakterii Lactobacillus Acidophilus. Probiotyki - substancji korzystnie wpływające na cały organizm i dobry stan zdrowia. Poprawiają funkcjonowanie układu pokarmowego, decydują o odporności. Flora bakteryjna może ona ulec zniszczeniu na skutek stresu, picia alkoholu, zanieczyszczenia środowiska, sztucznych barwników, konserwantównie, leków, np. antybiotyków, sterydów, leków hormonalnych, co przyczynia się do namnażania szkodliwych dla organizmu bakterii i grzybów. więcej>>

 

Nopalin 200 tabletek

oczyszczanie-nopalinNaturalny błonnik niezastąpiony przy oczyszczaniu organizmu. Oczyszcza jelito grube, zmiękczając stolec, zwiększając jego masę i częstotliwość oddawania, usuwa z organizmu toksyny, wiąże nadmiar cholesterolu i cukru. W chorobach jelit przebiegających z biegunką i krwawieniami oraz w innych stanach, gdy niezalecana jest dieta wysoko błonnikowa, zalecane jest stosowanie zamiast Nopalin-u - Green Care. Nopalin stanowi niezbędne uzupełnienie kuracji odchudzającej oraz przeciwpasożytniczej (bakterie, wirusy, grzyby – candida, robaki). Stosując ParaProtex niszczymy pasożyty, które wytwarzają toksyny zatruwające organizm. Nopalin pomaga usunąć je z organizmu, kontrolując wypróżnienia. Jest to kluczowy wymóg powodzenia kuracji, łagodzenia ewentualnych objawów Reakcji Jarisha-Herxheimera. więcej>>

 

Spirulina Chlorella - 100 tabletek

oczyszczanie-spirulina-chlorellaSpirulina chlorella stanowi idealne uzupełnienie diet odkwaszających i oczyszczających. Chlorofil oczyszcza organizm ze zbędnych produktów przemiany materii, reguluje pracę jelit, ułatwia zasiedlenie przyjaznej mikroflowy oraz niweluje nieprzyjemne zapachy ciała. Algi, zwane "zielonym złotem" są niezwykle cennym źródłem wielu substancji odżywczych. Algi są niezastąpione dla osób stosujących dietę bezmięsną,  alergików, astmatyków, osób z przewlekłymi przeziębieniami oraz w dekontaminacji jako podstawowy składnik diety i kuracji dekontaminującej (odtruwającej). więcej>>

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Korzystaj z najniższych cen klubowych tutaj>>

Najważniejsze - flora bakteryjna tutaj>>

Niewidzialni zabójcy - pasożyty wewnątrz nas tutaj>>

Kompleksowe oczyszczanie organizmu z pasożytów i ich toksyn tutaj>>

Pasożyty jelitowe - włosogłówka, lamblia, owsiki, węgorek,tasiemiec>>

Kontakt ze mną, również w sprawie zamówień tutaj>>

 

Immunologia Probiotyki Antybiotyki Grzybica Candida Mykotoksyny Aflatoksyny Gronkowiec Dieta Reakcja Jarisha-Herxheimera Paciorkowiec Klub Zdrowia Escherichia coli Kanały oczyszczania organizmu Autyzm Zespół Aspergera

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Noni Organic>>

noni-organic-nowość

 

Owoc noni - Morinda citrifolia - pochodzi z Azji i Australii, gdzie stosowany jest od wieków dla zachowania zdrowia, młodości i wspomagania organizmu. Jest źródłem witamin, składników mineralnych, antyoksydantów, a także substancji o unikalnych właściwościach, np. prokseroniny, która wspomaga funkcjonowanie komórek układu odpornościowego.

Królowa owoców - to, co najlepsze zawarte w jednym owocu i jednym soku noni - jedynym wytwarzanym na bazie całego i liofilizowanego owocu. Najlepszy sok noni, postaw na to co najlepsze i najwartościowsze dla zdrowia Twego i Twoich bliskich więcej>>

 

Immunologia Probiotyki Antybiotyki Grzybica Candida Gronkowiec Paciorkowiec Dieta Reakcja Jarisha-Herxheimera

Mykotoksyny Aflatoksyny Klub Calivita Escherichia coli Kanały oczyszczania organizmu Autyzm Zespół Aspergera

 

 

Składniki:

stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna, owoce Rangoon creeper (Quisqualis indica), stabilizator: fosforany wapnia (fosforan diwapniowy), sproszkowane nasiona komosy piżmowej (Chenopodium ambrosioides), ekstrakt z berberysu zwyczajnego (Berberis vulgaris), żywica z balsamowca mirra (Balsamodendron myrrha), olej z goździkowca korzennego (Eugenia caryophyllata), ekstrakt z Pau d'Arco (Lapacho) (4:1) (Tabebuia impetiginosa), sproszkowany orzech czarny (Juglans nigra), olej z orzecha włoskiego (Juglans regia), ekstrakt z nasion grejpfruta (Citrus paradisi), substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), sproszkowany czosnek (Allium sativum), substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancja przeciwzbryląjąca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu).

Informacja o alergenach: orzech czarny, olej z orzecha włoskiego. Z uwagi na proces produkcyjny produktu na tej samej linii technologicznej, co inne produkty mogące zawierać składniki alergenne, istnieje możliwa obecności w produkcie zbóż zawierających gluten, skorupiaków, jaj, ryb, soi, orzeszków ziemnych, innych rodzajów orzechów, selera, gorczycy, nasion sezamu, mleka, dwutlenku siarki i siarczynów, łubinu, mięczaków.

Uwagi!

W przypadku, kiedy zachwiana jest równowaga mikrobiologiczna, składniki roślinne nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.


ParaProteX (100 tabletek - masa netto:100 g)

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

 

 

 

ParaProteX (100 tablets)

 

 

Antiparasitic and antifungal formula

 

ParaProtex is a broad spectrum preparation of unique composition, which naturally supports the protective processes of the body against bacteria, fungi and viruses; it provides effective help in the case of intestinal infections; it maintains the healthy intestine flora; and it also strengthens the immune system through the intestinal mucosa. Its active ingredients include such well-known components as grapefruit seed oil, garlic, walnut or clove, as well as such herbs, successfully applied in folk medicine for centuries, as Rangoon Creeper Fruit, Myrrh Gum, barberry and Pau d’Arco.

 

 

 

To Whom?


 • Those who would like to support their body in its struggle against bacteria, viruses, fungi or intestine infections,
 • those who would like to strengthen their immune system by maintaining their healthy intestine flora,
 • those struggling with digestive problems in order to facilitate normal intestine functions,
 • those who perform a detoxification diet,
 • those applying a Candida diet, in order to supplement the diet.

 

 

 

Why CaliVita Paraprotex?


 • Made from ten types of plants, proved in traditional medicine for millennia.
 • Broad spectrum of action.
 • It does not harm friendly intestinal bacteria.

 

 

 

Why Choose


 • With an outstanding professional background, CaliVita has been offering its products satisfying the highest quality regulations for more than 20 years.
 • We always aspire to use natural base materials originating from the best sources.
 • During our developments, we work using better absorption, for example organic, forms.
 • We offer 100% quality guarantee for our products.
 • Our products are subject to a strict and multiple round examination procedure in order to continuously ensure excellent quality.
 • The vast majority of our dietary supplements are produced in pharmaceutical conditions in the USA.
 • The products are manufactured according to the principles of GMP (Good Manufacturing Practice), whilecontinuous control and regularly scheduled audits by the FDA (Food and Drug Administration) are also performed. We work in close cooperation with the local licensing authorities in order to ensure that our consumers are always provided products of the highest quality.

 

 

 

Did you know?


that Pau d’Arco has no inhibitive effect on benign bacteria, while it inhibits the multiplication of potentially harmful bacteria found in the intestines (E.coli, Clostridium perfinger)?

 

 

 

Retail price 39.50 €

Club price 29.70 €

BP 206

BV 28.02

Product Code CV0114

 

 

 

 

Ingredients:


150 mg                                 Rangoon Creeper Fruit

100 mg                                 Wormseed Powder

50 mg                                   Barberry extract (std. 6% alkaloids)

50 mg                                   Myrrh Gum

50 mg                                   Clove oil

50 mg                                   Pau D'Arco extract (4:1)

37.5 mg                               Black Walnut powder

37.5 mg                               Walnut oil

25 mg                                   Grapefruit Seed Extract

12.5 mg                               Garlic powder

 

 

ACTIVE ingredients: walnut powder, walnut oil - These active ingredients may cause allergy or intolerance.

 

Warning!

Application of the preparation does not substitute the medical examination and your consultation with your physician! In case you observe any sign of the presence of intestinal worms or parasites in your body, immediately see your physician.