Zadbaj o siebie na wiosnę – Obudź w sobie słońce

Niewidzialni zabójcy  pasożyty wewnątrz nas

Lamblie Owsiki Tasiemiec Glista Przywry Tęgoryjec Epilepsja Autyzm Zespół Aspergera Włosogłówka

 

Zadbaj o siebie na wiosnę – Obudź w sobie słońce

 

Zima to czas, kiedy spożywamy większe porcje wysokokalorycznego i ciężkostrawnego pożywienia, które chroni nas przed niskimi temperaturami. Jest to także okres w roku, gdy brakuje wystarczającej ilości pobudzających do życia promieni słonecznych, jesteśmy również mniej aktywni ruchowo. Wszystko to sprawia, że dopada nas zmęczenie i stajemy się bardziej ociężali. Odczuwamy brak energii, mamy zły humor, jesteśmy rozdrażnieni, pojawiają się problemy z koncentracją. Czasami wręcz nie mamy ochoty na wykonanie jakichkolwiek codziennych czynności i zazwyczaj przygnębia nas fakt, iż znowu przybyło nam kilka kilogramów.


Przedwiośnie i wiosna to najlepsza pora na przebudzenie i zmiany. To czas, aby zacząć myśleć o zwiększeniu swojej aktywności fizycznej, a przede wszystkim o zmianie nawyków żywieniowych. Nasz organizm domaga wiosenne oczyszcanie organizmusię dostarczenia właściwej porcji składników odżywczych, które pomogą wyrównać niedobory spowodowane zimową dietą. Produkt Power Mins uzupełni naszą dietę w ważne składniki mineralne, m.in.: wapń, magnez, miedź, chrom, jod, mangan, molibden, potas, selen, cynk, żelazo niezbędne do przebiegu wielu procesów życiowych. Źródłem witamin i minerałów mogą być również, np: Full Spectrum, Vital O, Vital A, Vital B, Vital AB.

 

Wiosna to czas porządków, których wymaga nasz ,,zaśmiecony’’ organizm. To idealna pora, aby oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn i innych szkodliwych substancji.

 

Źródłem toksyn w organizmie mogą być m.in.: szkodliwe substancje powstające podczas przemiany materii, a także tytoń, alkohol, pestycydy, metale ciężkie, zanieczyszczenia przemysłowe, leki. Doskonałe właściwości oczyszczające wykazuje chlorofil – zielony barwnik znajdujący się w chloroplastach liści roślin. Produkt Liquid Chlorophyll zawiera chlorofil, pochodzący z lucerny siewnej, który może stać się niezwykle pomocny w eliminacji szkodliwych dla organizmu związków. Detoksykacja>>

 

Kuracja oczyszczająca wzmocni Twoją odporność i złagodzi skutki długotrwałego przemęczenia i stresu. Doda Ci energii i poprawi witalność Twojego organizmu oraz pomoże w odchudzaniu. Dowiedz się więcej>>

 

Kompleksowe naturalne oczyszczanie organizmu zobacz tutaj>>

 

Kolejną sprawą, oprócz oczyszczania, o której powinniśmy pomyśleć jest utrata nadwyżki masy ciała. Odchudzanie, to jedno z najpopularniejszych haseł nie tylko na wiosnę. Każdy marzy o pięknej i smukłej sylwetce. Jednak w obecnych czasach obserwujemy wiele nieprawidłowości w odżywianiu, które są przyczyną nadwagi i otyłości. Według badań nadwaga i otyłość występuje u 50-60% populacji osób dorosłych w Polsce i ma tendencję wzrostową. Nadmierna masa ciała najczęściej spowodowana jest dodatnim bilansem energetycznym, tzn. spożywaniem pokarmu zawierającym większą ilość kalorii od tej, którą organizm może wydatkować.

 

W okresie jesienno-zimowym spożywaliśmy zdecydowanie większe porcje posiłków, bogatych w tłuszcze i węglowodany proste. Nadwyżki energetyczne zostały zamienione w tkankę tłuszczową. Zwiększenie aktywności fizycznej, w połączeniu z odpowiednią dietą i suplementacją sprawi, że pozbędziemy się zbędnych kilogramów. Również w tej kwestii, w trosce o klienta oferujemy pomoc – Slim Formula. Produkt zawiera optymalnie dobrane proporcje oraz ilości aktywnych składników o znanych właściwościach odtruwających i oczyszczających, stymulujących proces trawienia i aktywność jelit. Składniki produktu przyspieszają metabolizm i wpływają na spadek masy ciała. W skład produktu Slim Formula wchodzą m.in.: ekstrakt z liści zielonej herbaty, imbir, kurkuma, nasiona kopru włoskiego, nopal, jak również wyciąg z Garcinii cambogia oraz chrom, L-karnityna, lecytyna. Dzięki składnikom aktywnym wspomagającym proces odchudzania osiągniemy nasz wymarzony cel.

 

Doskonałym uzupełnieniem zabiegów oczyszczania i odchudzania jest także nopal – roślina należąca do rodziny kaktusów z gatunku Opuntia, który wywołuje uczucie sytości i pełni istotne funkcje w procesie trawienia i zmniejszenia apetytu. Nopal jest składnikiem produktu Nopalin. Dodatkowo, w okresie przedwiosennym i wiosennym warto dostarczyć swojemu organizmowi wsparcia w składniki aktywne produktu ZenThonic, które dostarczą nam niezbędną energię, dzięki niepowtarzalnej mieszance specjalnie dobranych koncentratów soków owocowych oraz przede wszystkim za sprawą mangostanu o unikalnych właściwościach. Składniki aktywne ZenThonic to niezwykłe bogactwo substancji o właściwościach antyoksydacyjnych. Natomiast naszą koncentrację możemy wzmocnić dzięki Super Soya Lecithin 1200. Lecytyna będąca składnikiem produktu, stanowi część błon komórkowych, odgrywa ważną rolę w funkcjonowaniu układu nerwowego, wspomaga utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu i wspiera procesy życiowe organizmu. Aby zwiększyć wydolność fizyczną, wzmocnić kondycję psychiczną, podnieść poziom koncentracji oraz uruchomić zdolności regenerujące w Twoim organizmie - zastosuj liofilizowany sok z całych owoców noni - Polinesian Noni.

 

Nadejście wiosny to idealny moment na zmiany w naszym organizmie. Przebudźmy się z zimowego snu. Błękitne niebo, śpiew ptaków, rozświetlające promienie słońca już wkrótce… Pamiętajmy o tym, że odpowiednio przygotowany organizm będzie efektywniej „cieszył się” budzącą się do życia przyrodą, jak również będzie sprawniej funkcjonował i radził sobie z obowiązkami dnia codziennego.

"CaliNews" luty 2010

 

Jak bardzo może Ci pomóc Paraprotex, dowiesz się tutaj>>

 

 

W czym pomogą Ci suplementy naturalne. Suplementacja - moda czy konieczność?>>

 

Produkty odchudzające>>

 

Chcesz wiedzieć więcej lub o coś zapytać, napisz lub zadzwoń, pomogę w doborze produktów  oraz ustaleniu dawkowania


Kontakt ze mną>>Chcesz mieć dostęp do produktów 30% tańszych niż cena detaliczna - zapisz się do Klubu Zdrowia, bez dodatkowych opłat i zobowiązań, wypełniając

formularz zapisu tutaj>>


Zapisując się na tym formularzu będziesz miał/a  możliwość konsultacji drogą e-mailową lub telefoniczną.

Zobacz jakie przywileje mają klubowicze CaliVita - te same korzyści dla Ciebie tutaj>>


CENNIK>>

wiosenne oczyszczanie organizmu detox paraprotex

Immunologia Probiotyki Antybiotyki Grzybica Candida Mykotoksyny Aflatoksyny Gronkowiec Dieta Reakcja Jarisha-Herxheimera Paciorkowiec

Mykotoksyny Klub Calivita Escherichia coli Kanały oczyszczania organizmu Autyzm Zespół Aspergera